Gwiazdy

Justyna Steczkowska życzy koleżance ze sceny udanych wakacji. To kolejny znak, że topór wojenny został zakopany

Gwiazdy

Aktualizacja:
Kamil Piklikiewicz/East News

Justyna Steczkowska wróciła do chwil, kiedy mogła podróżować. Wokalistka nie ukrywa, że marzy jej się relaks i ponowny wyjazd. Póki co większość czasu spędza z dziećmi podczas lekcji online. - Może uda się pojechać gdzieś, gdzie nie ma Wi-Fi, za to jest słońce - napisała Steczkowska w mediach społecznościowych.

Justyna Steczkowska o lekcjach online

Justyna Steczkowska, jak wiele innych mam, próbuje sprostać otaczającej nas rzeczywistości. Gwiazda zwierzyła się w swoim ostatnimi wpisie, że wcale nie jest jej łatwo.

- Chyba wszyscy marzymy teraz o słońcu. Póki co oświetla mnie ekran kompa i lekcje online. Po 6 godzin dziennie (podstawówka, potem szkoła muzyczna). Czekam z utęsknieniem na ferie. Może uda się pojechać gdzieś, gdzie nie ma Wi-Fi, za to jest słońce. Czego Wam i sobie życzę - napisała Justyna pod wpisem, w którym wspominała wakacje.

Justyna Steczkowska życzy Dodzie udanych wakacji

Justyna Steczkowska nie tylko napisała o swoich marzeniach. Pozazdrościła słońca Dodzie, która ostatnio była na urlopie. Do swojego wpisu, oprócz własnego nagrania z poprzednich wakacji, dorzuciła także filmik koleżanki i życzenia udanego wypoczynku. Uwagę przykuwają nie tylko piękne figury obu pań, ale również takie same stroje kąpielowe.

Dorota Rabczewska i Justyna Steczkowska pogodziły się

Konflikt piosenkarek rozpoczął się wiele lat temu. Swój początek miał podczas nagrań do jednego z telewizyjnych show, który Justyna prowadziła, a Dorota była jurorką. Właśnie wtedy wokalistki zaczęły dogryzać sobie na wizji, aby w końcu przenieść konflikt poza szklany ekran. Piosenkarki przez kilka lat były skłócone aż do momentu, kiedy obie spotkały się na koncercie Artyści przeciw nienawiści. Wtedy to stanęły na jednej scenie i podały sobie ręce.

W trakcie kwarantanny i przymusowego siedzenia w domu wiele gwiazd organizuje transmisje live w swoich mediach społecznościowych. Podczas wirtualnych spotkań z fanami często łączą się z innymi osobami z branży lub specjalistami. Do tego grona zalicza się Doda, która sprawiła swoim widzom niemałą niespodziankę i nieoczekiwanie do rozmowy zaprosiła Justynę. Gwiazdy opowiadały sobie o tym, jak spędzają kwarantannę i jak radzą sobie z zamknięciem w domu. Dyskutowały też o wpływie odosobnienia na ludzi, świat oraz zmianach, które mogą nastąpić po pandemii.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Tańcowała igła z nitką i z Justyną Steczkowską

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości