Gwiazdy

Justyna Steczkowska wraca z nowym utworem. Gdzie można go posłuchać?

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Reporter:
Mateusz Hładki
Najświeższe newsy z życia gwiazd
Najświeższe newsy z życia gwiazd Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Justyna Steczkowska to jedna z najlepszych i najpopularniejszych polskich wokalistek. Artystka wraca właśnie z nowym singlem. Co ciekawe, nagrała go w duecie. Kto jej towarzyszył i gdzie można zobaczyć do niego teledysk?

Justyna Steczkowska wraca z nowym utworem

Justyna Steczkowska to jedna z najbardziej cenionych polskich wokalistek. Gwiazda wraca właśnie na muzyczną scenę z nowym utworem "Uciekinierzy". Artystka nagrała go wspólnie z Arkiem Kłusowskim. Krótki fragment teledysku można było zobaczyć w Dzień Dobry TVN.

- Dziś (31 stycznia) w południe ma kanale na YouTube Justyny Steczkowskiej, będzie można zobaczyć cały teledysk - mówił w Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki. - To jest kawałek, który zapowiada płytę z okazji 25-lecia pracy artystycznej Justyny Steczkowskiej. Płyta już w lutym - dodał.

Justyna Steczkowska - kariera

Justyna Steczkowska to polska wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów oraz skrzypaczka. W 1994 roku wystąpiła w programie "Szansa na sukces", gdzie zaśpiewała utwór "Boskie Buenos" z repertuaru grupy Maanam. Dzięki wygranej wystąpiła w koncercie "Debiutów" podczas festiwalu w Opolu. Debiutancką płytę wydała w 1996 roku. Współpracowała m.in. Grzegorzem Ciechowskim.

Prywatnie związana jest z modelem i architektem Maciejem Myszkowskim. Mają trójkę dzieci.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości