Gwiazdy

Justyna Steczkowska w nowej odsłonie. Do sieci trafił utwór "D.N.A"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Co słychać w show-biznesie?
Co słychać w show-biznesie?Dzień Dobry TVN
wideo 2/19

Justyna Steczkowska wie, jak zaskoczyć fanów. Niedawno do sieci trafił jej nowy singiel wraz z klipem. Piosenka "D.N.A" to zupełnie nowa odsłona gwiazdy. Takiej Justyny jeszcze nie znacie.

"D.N.A" - nowy singiel Justyny Steczkowskiej

W tym roku Justyna Steczkowska obchodzi wyjątkowy jubileuszy. Artystka 2 sierpnia świętuje 50. urodziny. Kilka tygodni przed tym wielkim dniem wydała nowy singiel pt. "D.N.A". Czy to zapowiedź nowego rozdziału?

- W tym roku Justyna będzie świętowała wyjątkowy jubileusz, okrągłe urodziny. Już teraz na rynku jest jej nowy kawałek "D.N.A". To jest zupełnie inna Justyna, ale wierzę, że ją też w takiej wersji pokochamy – powiedział Mateusz Hładki.

O czym opowiada piosenka? To przy okazji premiery wyjaśniła sama wokalistka.

- Strach jest wszędzie... Mam wrażenie, że przeżywa swoje apogeum. Wszyscy nas straszą, a my ulegamy tej presji... ale jeśli tak zatrzymamy się na chwile i zadamy sobie pytanie, czego tak naprawdę się boimy? Będzie nam łatwiej zrozumieć to, że strach to przede wszystkim najskuteczniejsze narzędzie manipulacji. Jeśli raz wpuścimy go do swojej głowy, rozgości się tam jak wielkie panisko, które zacznie rządzić naszym życiem. Więc jak tylko poczujecie, że strach zaczyna nad Wami panować, zaśpiewajcie sobie fragment piosenki "D.N.A" - "ODEJDŹ jesteś tylko w mojej głowie...". Piosenki mają swoją energetyczną moc i potrafią wpływać na nasze życie, a wyśpiewane z emocją i siłą potrafią zmienić bieg wydarzeń. Energia zawsze podąża za uwagą. Zasilajcie swoją energią, to co kochacie, a strachowi zaśpiewajcie piosenkę "D.N.A". Powodzenia Kochani!.

Justyna Steczkowska - album "Szamanka"

W lutym tego roku artystka wypuściła album "Szamanka". Tym wydawnictwem artystka uczciła 25-lecie pracy artystycznej. Na płycie znalazło się 12 nowych utworów oraz jazzowa aranżacja hitu "Dziewczyna Szamana", którą wokalistka nagrała wraz z pianistą Leszkiem Możdżerem. Na krążku posłuchać możemy także duetu z Beatą Kozidrak.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości