Gwiazdy

Justyna Steczkowska świętuje 25-lecie swojej debiutanckiej płyty. Z tej okazji przygotowała dla fanów niespodziankę

Gwiazdy

Warner Music Poland

Justyna Steczkowska to artystka, która od lat zachwyca słuchaczy swoim nieskazitelnie czystym głosem i ogromną skalą. W tym miesiącu wokalistka ma powody do świętowania. Dokładnie 25 lat temu, 18 marca 1996 roku ukazała się płyta "Dziewczyna Szamana", która do dziś uznawana jest za ponadczasową. Z tej okazji gwiazda sceny muzycznej przygotowała dla swoich fanów niespodziankę.

Justyna Steczkowska – 25 lat od wydania pierwszej płyty

Pamiętacie pierwsze hity Justyny Steczkowskiej? Piosenki "Dziewczyna szamana", "Grawitacja" czy "Oko za oko" zaraz po wydaniu stały się wielkim przebojami, które grały największe rozgłośnie radiowe. Wszystkie trzy single znalazły się na debiutanckim albumie młodej artystki zatytułowanym "Dziewczyna Szamana". Krążek z 1996 roku zyskał uznanie słuchaczy, płyta osiągnęła status platynowej, sprzedając się w ponad 100-tysięcznym nakładzie . Ponadto był to jeden z nielicznych albumów, które ukazały się także na MiniDiscu. Producentem oraz autorem tekstów był Grzegorz Ciechowski.

Z okazji jubileuszu Justyna Steczkowska przygotowała dla swoich fanów niespodziankę. Po raz pierwszy na rynku pojawi się wersja winylowa albumu "Dziewczyna Szamana". Dla podkreślenia wyjątkowości, winyl z czerwonym transparentnym krążkiem ukaże się w limitowanym nakładzie. Premiera zaplanowana jest na czerwiec 2021 roku.

Justyna Steczkowska opublikowała archiwalne zdjęcie

Justyna Steczkowska z okazji 25-lecia pierwszego albumu opublikowała w mediach społecznościowych specjalny post. Artystka zamieściła na Instagramie dwa zdjęcia, które przedstawiają okładki płyt nagranych w różnych latach. Jedno z nich pochodzi z roku 2019, kiedy to Justyna wydała krążek pt. "Maria Magdalena", drugie sprzed 25 lat.

W makijażu i na następnym zdjęciu bez, ale 25 lat wcześniej. Które lepsze?

– dodała artystka.

Fani komentują zdjęcie Justyny Steczkowskiej

Pod nowym postem natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani weszli w interakcje z artystką. Jak przyznali, w każdym wydaniu wygląda obłędnie i magicznie.

- Na każdym jest Pani Piękna, każde ma w sobie coś oryginalnego i magicznego

- Oba doskonałe, A czas, jak widać, jest twoim najlepszym przyjacielem, Justynko

- Kocham obydwa albumy!! Są wyjątkowe, mają dla mnie ogromne znaczenie, a koncert "Maria Magdalena" zapamiętam jako przeżycie mistyczne. Nic nie dzieje się przez przypadek, a Pani zawsze wyglądała, wygląda i będzie wyglądała przepięknie, kobieco i z klasą! - pisali fani.

Zobacz także: 25 lat na scenie Justyny Steczkowskiej:

Zobacz także:

Justyna Steczkowska pokazała niepublikowane zdjęcie z początków kariery. Fani: "Wypiękniałaś"

Justyna Steczkowska życzy koleżance ze sceny udanych wakacji. To kolejny znak, że topór wojenny został zakopany

Justyna Steczkowska życzy koleżance ze sceny udanych wakacji. To kolejny znak, że topór wojenny został zakopany

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości