Gwiazdy

Justyna Steczkowska pokazała się w bikini. Fani zachwyceni figurą gwiazdy: "Jak Halle Berry w Bondzie"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Dzień Dobry TVN

Justyna Steczkowska postanowiła wypocząć w prawdziwie rajskiej scenerii. Gwiazda cieszy się ciszą i spokojem w otoczeniu malowniczych krajobrazów. Wokalistka podzieliła się z fanami zdjęciem z wakacji.

Rajskie wakacje Justyny Steczkowskiej

Krystalicznie czysta woda, słońce i plaża – w takiej scenerii wypoczywa obecnie Justyna Steczkowska. Piosenkarka korzysta z chwili relaksu i zachwyca się pięknem krajobrazu:

Pięknie tu ❤️ Cisza spokój, pusto... Życie płynie leniwie i wolno... i cieszy się swoim pięknem ❤️

Gdzie odpoczywa Justyna Steczkowska?

Urokliwa sceneria wzbudziła zainteresowanie wielbicieli wokalistki. Pod postem gwiazdy pojawiły się spekulacje dotyczące miejsca, w które się wybrała. Dla wielu fanów kamienista plaża i lazurowa woda jednoznacznie wskazuje na Chorację. Gwiazda zapytana wprost o to, gdzie odpoczywa, udzieliła dość enigmatycznej odpowiedzi.

na końcu świata :)

- napisała gwiazda.

Komentarze fanów Justyny Steczkowskiej

Wielbiciele wokalistki nie kryli swojego zachwytu. Pod postem gwiazdy szybko pojawiły się słowa uznania dla jej smukłej figury.

Nie dość, ze jest Pani tak bardzo utalentowana to na dodatek jest Pani przepiękną Kobietą- pod każdym względem ? pozdrawiam cieplutko ?

Pani Justynko przepięknie ?

Bogini❤

Najbardziej idealne Ciało w show-biznesie

- czytamy w komentarzach.

Justyna Steczkowska – kariera

Justyna Steczkowska to ikona polskiej sceny muzycznej. Pochodząca z Rzeszowa artystka znana jest ze swojego imponującego, czterooktawowego głosu. Wieloletnia solowa kariera Justyny Steczkowskiej zaowocowała szesnastoma albumami studyjnymi. Artystka nagrała setki piosenek i zagrała tysiące koncertów. Na swoim koncie ma wiele nagród, w tym sześć Fryderyków, dwa Wiktory, Bursztynowego Słowika.

Na przestrzeni lat współpracowała m.in. z Leszkiem Możdżerem, Grzegorzem Ciechowskim, i Grzegorzem Turnauem, Pawłem Delągiem, Edytą Bartosiewicz i Katarzyną Nosowską.

Muzyka to nie jedyny talent Justyny Steczkowskiej. Jakiś czas temu gwiazda wyjawiła nam swój sekretny talent:

Zobacz też:

Agnieszka Dygant na wakacyjnym zdjęciu z mamą. Internautka: "A to nie jest siostra?"

Olga Bołądź na wakacjach we Włoszech: "W końcu bezpiecznie możemy się zobaczyć". Z kim wypoczywa gwiazda?

Nagość u Kuby Wojewódzkiego. "Tajemnica życia leży w poszukiwaniu piękna"

Autor: Agata Polak

Pozostałe wiadomości