Gwiazdy

Reporterka TVN spodziewa się dziecka. Szczęśliwą nowinę ogłosiła na Instagramie

Gwiazdy

Aktualizacja:
TVN 24/Krzysztof Dubiel

Prezenterka TVN24 wkrótce zostanie mamą. Dziennikarka Justyna Sieklucka-Loska podzieliła się szczęśliwą informacją z obserwatorami na Instagramie.

Ciąża prezenterki TVN24

Okazuje się, że reporterka TVN24 w najbliższym czasie będzie musiała zwolnić tempo. Justyna Sieklucka-Loska opublikowała bowiem w mediach społecznościowych fotografię, na której w jesiennej scenerii pozuje z zaokrąglonym brzuszkiem. Wraz ze swoim mężem spodziewa się pierwszego dziecka. Zdjęcie podpisała:

Ten niezbyt dobry rok (delikatnie rzecz ujmując) ma też jasne oblicze. Nam przyniósł mały cud

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy zachwyconych obserwatorów dziennikarki, między innymi:

Pięknie, gratulacje

Wspaniałe! Służy pani ciąża

czy

Dużo zdrowia!

Choć Justyna Sieklucka-Loska nie podzieliła się informacją, który to już miesiąc, internauci po wielkości brzuszka wnioskują, że pociecha może pojawić się na świecie jeszcze w tym roku.

Serdecznie gratulujemy!

@martabrodziakphotography

Kariera Justyny Siekluckiej-Loski

Justyna po ukończeniu kształcenia na kierunku "Dziennikarstwo i komunikacja społeczna" na Uniwersytecie Warszawskim oraz studiów podyplomowych na Akademii Obrony Narodowej, pracowała w Grupie TVN, m.in. jako młodszy specjalista ds. PR oraz redaktor w TVN24 BiS. Następnie była redaktor naczelną portalu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, a potem przez 2 lata współpracowała z TVP, gdzie relacjonowała wydarzenia polityczne i prowadziła serwisy informacyjne. W 2017 roku wróciła do TVN. Pracuje dla TVN24 i prezentuje serwisy informacyjne m. in. w "Dniu na żywo".

Jakie badania przysługują kobietom w ciąży? Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości