Gwiazdy

Borys Szyc i Justyna Nagłowska na pięknym rodzinnym zdjęciu. Fanka: "Uroczy ten wasz chłopczyk"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Dzien Dobry TVNTomasz Urbanek/East News

Dla rodziców każdy miesiąc dziecka jest ważny. Wiedza to doskonale Justyna Nagłowska i Borys Szyc, których synek skończył pół rok. Uwagę internautów, obok małego Henryka, zwrócił też wygląd aktora.

Syn Justyny Nagłowskiej i Borysa Szyca ma pół roku

Ważne wydarzenie w rodzinie Justyny Nagłowskiej i Borysa Szyca. Synek pary, mały Henryk, skończył już pół roku. Z tej okazji na profilu szczęśliwej mamy pojawiła się rodzinna fotografia upamiętniająca ten moment. Pozują na nim rodzice chłopczyka oraz on sam, a w opisie dziennikarki pojawiło się:

6 miesięcy razem. Wspaniała przygoda ❤️

Tata Henryka nie mógł nie skomentować pod fotografią:

Najpiękniejsze pół roku❤️

Odmieniony Borys Szyc

To co zwraca uwagę na fotografii, to nie tylko bijące z niej szczęście, lecz także odmieniony wygląd Borysa Szyca. Aktor prezentuje się na niej wyraźnie szczuplejszy i może się pochwalić zapuszczonym wąsem.

Trochę jak Mario Bros ?

- skomentowała jedna z internautek.

Obserwatorzy zauważyli ogromne podobieństwo małego Henryka zarówno do mamy, jak i do taty.

Idealna kopia rodziców? cudowny jest.... Ach te oczka? cudowności dla Was?

Boziu, jaki On jest cudowny?I te oczyska kopia Ojca i Mamy???

- pisali.

Nie zabrakło też wielu życzeń dla chłopczyka i słów zachwytu nad nim. Niektórzy zastanawiali się, kiedy do pół roku zdążyło minąć.

Justyna Nagłowska i Borys Szyc

Justyna Nagłowska i Borys Szyc tworzą zgrane i lubiane małżeństwo. O swoim ślubie poinformowali w ostatni dzień 2019 roku. Aktor podkreślał wtedy, że było to dla niego dobre 12 miesięcy i razem z ukochaną są naprawdę szczęśliwi. Dodał też wtedy:

Zaczynam 7 rok trzeźwości, 7 rok mojego cudownego związku, udało mi się umknąć w tej dekadzie śmierci, kocham i jestem kochany. Nigdy nie jest za późno.

Z ukochaną wielokrotnie dawali wyraz swojej wzajemnej miłości. Justyna Nagłowska złożyła mu między innymi piękne życzenia z okazji Dnia Ojca czy urodzin.

Kochany mężu! Z okazji Twoich urodzin, życzę̨ Ci jak co roku zdrowia! Mamy tyle planów i marzeń, że po prostu nie masz wyboru- musisz być silny i zdrowy. A tak poza tym, chciałabym Ci życzyć, żebyś zawsze mógł być sobą, czuć się wolny, spełniony i kochany i z tego miejsca pragnę nieskromnie dodać, że zamierzam mocno przyłożyć rękę do tych życzeń i zabezpieczyć Cię w tych obszarach

- mogliśmy przeczytać na początku września.

Oto co Borys Szyc i Justyna Nagłowska w kwietniu tego roku powiedzieli Kindze Burzyńskiej o pierwszych chwilach z synkiem Henrykiem.

Zobacz także:

Anna Lewandowska radzi, jak realizować marzenia. "Pracowitość, pozytywne nastawienie i dyscyplina"

Wspólny projekt Renaty Przemyk i Czesława Mozila. "Tchnęliśmy w niego swoją wewnętrzną młodość"

Meghan pomogła znaleźć pracę Polce! Teraz pani Agnieszka spotkała się z byłą księżną. Wszystko za sprawą... ubrań

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości