Gwiazdy

Justyna Kowalczyk wzięła ślub. "Na wszystko w życiu musi przyjść odpowiednia pora"

Gwiazdy


To był piękny dzień w życiu Justyny Kowalczyk. Strój sportowy zamieniła na olśniewającą suknię, a górskie tereny na nadmorski Gdańsk. Wszystko po to, żeby zawrzeć związek małżeński. Jak w dniu ślubu wyglądała utytułowana biegaczka?

Justyna Kowalczyk wyszła za mąż

Justyna Kowalczyk wzięła ślub. Biegaczka narciarska tą radosną informacją podzieliła się w mediach społecznościowych. Od 24 września jest szczęśliwą żoną, Justyną Kowalczyk-Tekieli.

Ktoś mądry powiedział mi kiedyś, że na wszystko w życiu musi przyjść odpowiednia pora. Przyszła

- napisała.

Uroczystość odbyła się w Gdańsku, w którym mąż sportsmenki, Kacper Tekieli urodził się i wychował. Co ciekawe, o planach zawarcia związku małżeńskiego przez "Nartową Panią" dowiedzieliśmy się już w kwietniu tego roku. Były trener Justyny Kowalczyk, Aleksander Wierietielny zdradził wówczas, że został na ślub zaproszony. Początkowo planowany na maj, odbył się we wrześniu. Młodej parze składamy serdeczne gratulacje i życzymy wielu pięknych, wspólnych dni.

Kacper Tekieli – kim jest mąż Justyny Kowalczyk?

Justyna Kowalczyk i Kacper Tekieli są szczęśliwą parą już od kilku miesięcy. Pierwszy raz pokazali się razem na gali 100-lecia PKOl jesienią 2019 roku. Kim jest mąż Justyny Kowalczyk? Jego życiową pasją jest wspinaczka. Wielokrotnie zdobywał szczyty w Tatrach, Alpach, czy Himalajach. Kacper Tekieli może pochwalić się też innymi osiągnięciami. Wspinał się w Chamonix razem z Jackiem Czechem i Jackiem Żebrackim, a wspólnie z Czechem i Adamem Bieleckim zdobył szczyt na Matterhorn. Z wykształcenia jest filozofem i instruktorem wspinaczki sportowej.

Wyświetl ten post na Instagramie.

24/25.IX.2020 #wife

Post udostępniony przez Kacper Tekieli (@kacpertekieli)

Jak wygląda praca Justyny Kowalczyk? Zobaczcie wideo:

Zobacz też:

"Listy do M. 4" - zbliża się premiera kultowej komedii romantycznej

Księżniczka Eugenia podzieliła się radosną nowiną. "Jack i ja jesteśmy podekscytowani początkiem 2021 roku..."

Mandy Moore jest w ciąży. Gwiazda opublikowała serię uroczych zdjęć

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości