Gwiazdy

W zakopiańskim domu u Justyny i Kuby Przygońskich. "Ten rejon bardzo dobrze się kojarzy"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Reporter:
Kinga Burzyńska
Z wizytą u Justyny i Kuby Przygońskich
Z wizytą u Justyny i Kuby PrzygońskichDzień Dobry TVN
wideo 2/19

Justyna Przygońska jest współtwórczynią modowej marki, a Jakub Przygoński to znany kierowca rajdowy. Małżeństwo na co dzień mieszka w Warszawie, lecz tym razem odwiedziliśmy ich w Zakopanem. Co robią w górach? Jakie są ich plany?

Z wizytą u Justyny i Kuby Przygońskich

Justyna Przygońska jest kobietą biznesu, która wraz ze swoją przyjaciółką prowadzi znaną w całej Polsce markę odzieżową. Z kolei Kuba Przygoński jest kierowcą rajdowym z długą listą sukcesów. Możemy go podziwiać między innym w Rajdzie Dakar. Utalentowane małżeństwo wychowuje dwie córki. Oboje dużo pracują, lecz każdą wolną chwilę starają się spędzać razem. By odetchnąć, wybierają się do swojego domu w Zakopanem.

- Jak mamy czas, jest ta możliwość i nie ma sezonu, to staramy się tutaj przyjeżdżać - mówił Kuba Przygoński. - Zawsze, gdy tutaj jesteśmy i są warunki, to wypożyczamy różne sprzęty. Tym razem stanęło na skitourach. Nasze dziewczyny są już takie dzielne, że starsza jest w stanie iść na nogach, troszkę z pomocą taty, a młodsza jest w plecaku i jest wielka frajda, zjeżdżając - dodała Justyna Przygońska.

Region ten jest szczególnie bliski sercu sportowca. - Mój dziadek był z okolic Myślenic. (...) Ja już jestem z Warszawy, ale ten rejon na pewno bardzo dobrze się kojarzy - przyznał kierowca rajdowy.

Justyna i Kuba Przygońscy o swoich planach

W Zakopanem małżeństwo nie tylko spędza aktywnie czas, lecz i się relaksuje. Przed Kubą bowiem początek sezonu. - Teraz był taki moment przerwy, gdzie nie mieliśmy startów. W tej chwili zaczynamy - podkreślił. Z kolei Justyna ostatnio wystartowała z nową kolekcją. - To był niesamowicie intensywny miesiąc, więc teraz troszkę naładuję baterię i ruszam dalej - wyjaśniła.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Reporter: Kinga Burzyńska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości