Gwiazdy

Gwiazda serialu "19+" na uroczym zdjęciu z synkiem. "Trzymam w rękach cały swój świat"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Justyna Grzybowska i Artur Bednarz z serialu "19+"

Justyna Grzybowska znana z serialu "19+" została mamą. Radosną wieścią pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie. Jak na tę informację zareagowali fani aktorki?

Justyna Grzybowska stała się popularna, dzięki serialowi "19+", który możemy oglądać na platformie VOD player.pl oraz na antenie TVN7. Aktorka wciela się w nim w rolę bliźniaczek -Zuzy i Matyldy. Fani szybko pokochali jej kreację, a jej konto na Instagramie pozyskało nowych obserwujących.

Justyna Grzybowska urodziła syna

Ostatnio Justyna w mediach społecznościowych na bieżąco relacjonowała przebieg ciąży, a teraz zrobiła niespodziankę internautom i po raz pierwszy pochwaliła się zdjęciem z synkiem. Pod postem od razu posypały się liczne komentarze.

Ale śliczny mały książę. Gratulacje. Dużo zdrówka dla was

Rozkoszne

Jaki ten mały skarb jest śliczny. Mama pewnie pęka z dumy

- czytamy.

Na udostępnionym zdjęciu widać, że Justyna świetnie odnajduje się w nowej roli, a macierzyństwo jej służy.

Trzymam w rękach cały swój świat

– napisała gwiazda "19+".

Tym samym dołączyła do grona gwiazd, które nie boją się publikować wizerunku dzieci w mediach społecznościowych. Także tuż po porodzie przekazała fanom radosną nowinę za pomocą Instagrama. Zamieściła wówczas uroczą czarno-białą fotografię, a pod postem napisała:

❤ nad życie!

Ciąża Justyny Grzybowskiej

O tym, że młoda aktorka jest w ciąży, wiedzieliśmy już w czerwcu. Wystąpiła bowiem wraz z partnerem w ciążowej sesji. Wtedy para poinformowała również, jakie plany mają wobec syna.

Albo będzie piłkarz, albo dobry tancerz, bo już kopie jak oszalały

- napisała.

Justyna Grzybowska – kim jest wschodząca gwiazda?

Wcześniej Justyna Grzybowska pracowała jako hostessa, a jej profil na Instagramie obserwuje ponad 160 tys. użytkowników. Od czerech lat gra w serialu "19+", który opowiada o losach absolwentów liceum. Teraz aktorka prywatnie w pełni wkroczyła w dorosłe życie. Życzymy wszystkiego najlepszego!

Zobacz wideo: Gdzie jest dom podróżniczki Martyny Wojciechowskiej?

Zobacz też:

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości