Gwiazdy

Justin Timberlake po latach przeprosił Britney Spears. "Wiem, że zawiodłem"

Gwiazdy

Justin Timberlake

Britney Spears i Justin Timberlake rozstali się lata temu, ale ich związek do tej pory wzbudza wiele emocji. Po latach wokalista przeprosił byłą dziewczynę. Wpis pojawił się zaledwie tydzień po premierze szokującego dokumentu o księżniczce pop.

Britney Spears i Justin Timberlake - wielka miłość i wielkie rozstanie

Na początku lat dwutysięcznych Britney Spears i Justin Timberlake uchodzili za tzw. "power couple" amerykańskiego show-biznesu. Ich młodzieńczy związek nie przetrwał próby czasu, ale i tak zdążyli zapisać się w historii popkultury.

Rozstanie gwiazd wstrząsnęło kolorową prasą. Do dziś oficjalnie nie wiadomo, co stało za rozpadem ich kilkuletniego związku. Sami zainteresowani podsycali plotki nagrywając wymowne piosenki i teledyski. W klipie do "Cry Me a River" Timberlake'a pojawiła się nawet aktorka do złudzenia przypominająca Spears.

Justin Timberlake przeprosił Britney Spears i Janet Jackson

Po dwudziestu latach Justin Timberlake niespodziewanie odniósł się w mediach społecznościowych do związku z Britney Sperars. Na instagramowym profilu wokalisty pojawił się obszerny wpis, w którym przeprosił między innymi swoją byłą dziewczynę.

- Z głębi serca przepraszam za sytuacje w moim życiu, kiedy zabierałem głos będąc niepytanym lub nie mówiłem o tym, co słuszne. Zdaję sobie sprawę z tego, że czerpałem wzorce z postaw aprobujących mizoginię i rasizm. W szczególności chcę przeprosić Britney Spears i Janet Jackson, ponieważ szanuję te kobiety i wiem, że zawiodłem - czytamy w oświadczeniu.

Timberlake opublikował wpis zaledwie tydzień po premierze filmu dokumentalnego "Framing Britney Spears".

Co łączy Justina i Janet? Wystąpili razem w 2004 roku podczas Super Bowl. W trakcie wspólnego występu Timberlake odsłonił milionom widzów pierś Jackson. Przez lata utrzymywał, że zrobił to przypadkiem.

Wpis piosenkarza odbił się głośnym echem w sieci. Wśród tysięcy komentujących głos zabrała też jego żona, Jessica Biel.

- Kocham cię - napisała.

Britney nie odniosła się jeszcze do przeprosin byłego chłopaka.

Ojciec Britney Spears stracił pełną kontrolę nad jej majątkiem

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości