Gwiazdy

Justin Timberlake i Jessica Biel zostali rodzicami po raz drugi. Informację podał znajomy pary. "Dziecko jest urocze"

Gwiazdy


O tym, że Jessica Biel i Justin Timberlake zostali rodzicami brytyjski portal "Daily Mail" pisał już w lipcu. Para zachowała ciążę w całkowitej tajemnicy i do tej pory nie potwierdziła tej informacji. Jak się okazuje - nie musieli nic mówić, bo wszystko "wygadał" ich znajomy, Lance Bass.

Jessica Biel i Justin Timberlake po raz drugi zostali rodzicami

Cała rodzina w czasie pandemii przebywała w Big Sky, w Montanie. Według tabloidu "Daily Mail" 38-letnia Jessica Biel i 39-letni Justin w połowie lipca br. przywitali na świecie swojego drugiego synka. Para wychowuje już 5-letniego Silasa Randalla.

Po wypłynięciu informacji, internauci zorientowali się, że Biel od marca nie udostępniła w swoich mediach społecznościowych zdjęcia, na którym widoczna byłaby dolna część jej sylwetki. Timberlake i Biel nie pokazywali się również publicznie - w ukryciu się i zatuszowaniu ciąży pomogła im... pandemia koronawirusa. Para mogła zaszyć się w domu w Montanie i decydować o tym, co pojawi się w mediach społecznościowych. Na wszystkich filmach i zdjęciach, które pojawiły się w tym czasie, Jessica ma na sobie luźne ubrania lub stoi w oddali. Wiele materiałów, które oboje publikowali, było także archiwalnych.

Od marca więc na Instagramie Jessiki i Justina widzieliśmy praktycznie tylko treści związane z debatą na temat rasizmu instytucjonalnego. Oboje są bowiem bardzo zaangażowani w sprawy społeczne - wspomagają także organizację Save the Children.

"Daily Mail" zwrócił się do reprezentantów pary z prośbą o komentarz na temat narodzin drugiego dziecka. Świeżo upieczeni rodzice jeszcze go nie udzielili, ale nic straconego, ponieważ zrobił to za nich kolega Justina z zespołu N'Sync. Lance Bass wyznał w wywiadzie dla "Entertainment Tonight", że małżeństwo powitało na świecie swoje drugie dziecko, a on sam miał przyjemność widzieć zdjęcie malucha :

Dziecko jest urocze, to oczywiste. W końcu to Justin i Jessica!

- powiedział Lance Bass.

Prowadzący program zapytał go, czy poznał już imię drugiej pociechy Justina i Jessici. Lance Bass odpowiedział:

To dobre pytanie, ale nie ma opcji... Justin by mnie zabił.

Jessica Biel i Justin Timberlake - związek

Biel i Timberlake spotykają się od 2007 roku, zaś związek zalegalizowali w 2012. W zeszłym roku doszło do incydentu, który został sfilmowany przez tabloidy. Do sieci wypłynęło wideo, na którym nietrzeźwy Justin Timberlake trzyma za rękę swoją koleżankę z planu, Alishę Wainwright, w klubie, w Nowym Orleanie. Artysta przeprosił potem swoją żonę publicznie za tę sytuację, mówiąc, że to nie jest przykład, który chciałby dać swojemu synowi. Minęło więc zaledwie 8 miesięcy od incydentu do narodzin drugiego dziecka Jessiki i Justina.

Justin Timberlake zdradził, że uczy syna miłości i tolerancji. Zobacz materiał:

Zobacz także:

Czy lider Lady Pank lubi Taco Hemingwaya? Jan Borysewicz o współczesnej muzyce, miłości i porównaniach do Keitha Richardsa

Agnieszka Dygant na wakacyjnym zdjęciu z mamą. Internautka: "A to nie jest siostra?"

Janusz Chabior z żoną. "Oprócz Ciebie i błękitnego nieba, nic mi dzisiaj nie potrzeba"

Autor: Anna Mierzejewska

Pozostałe wiadomości