Gwiazdy

Justin Bieber chce zacząć starać się o dziecko jeszcze w tym roku. "Postawiłem rodzinę na pierwszym miejscu"

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
Justin Bieber

Justin Bieber nigdy nie ukrywał, że marzy o dużej rodzinie i chce wychowywać gromadkę pociech. Teraz media obiegła informacja, że artysta pragnie począć dziecko jeszcze w tym roku. Czy uda mu się spełnić deklarację?

Justin Bieber o dzieciach

Temat posiadania dzieci był poruszany w wielu wywiadach z Justinem Bieberem, co nasiliło się po jego małżeństwie z Hailey Baldwin w 2018 roku. Modelka i artysta pobrali się w bardzo młodym wieku i nie ukrywali, że chcą założyć rodzinę. Blond piękność w wywiadzie dla "Vogue Arabia" mówiła: "Kocham dzieci i nie mogę się doczekać, aż będę miała swoje własne. Powiedziałabym, że teraz to bardziej realne, ale na pewno nie w najbliższym czasie". Z kolei muzyk utrzymywał, że chciałby być młodym ojcem, lecz dodawał: "Chcę założyć własną rodzinę w odpowiednim czasie. Chcę trochę cieszyć się małżeństwem, jeździć w trasę, być żonatym, cieszyć się podróżowaniem tylko we dwoje".

- Myślę, że to zależy od Hailey, ponieważ chodzi o jej ciało. Będę miał tyle dzieci, ile Hailey zechce urodzić. Chciałbym mieć małe plemię. Ale tak, to jej ciało i cokolwiek chce robić... Myślę, że chce mieć kilkoro - mówił Justin Bieber w zeszłym roku w rozmowie z Ellen DeGeneres.

Justin Bieber chce począć dziecko

Wydaje się jednak, że znany muzyk zmienił zdanie i chciałby się pospieszyć. W piątek 8 października światło dzienne ujrzał dokument "Justin Bieber: Our World", który ukazuje kulisy jego kariery i ujęcia z prywatnego życia. W filmie jest scena z 31 grudnia 2020 roku. Wówczas przed swoim sylwestrowym koncertem Justin Bieber rozmawiał ze swoją ukochaną i wyjawił jej, jakie plany chciałby zrealizować w 2021 roku.

- Moim zamiarem na 2021 rok jest dalsze wyznaczanie celów i zabawa podczas ich wykonywania. Upewnij się, że postawiłem moją rodzinę na pierwszym miejscu i miejmy nadzieję, że poczniemy "fasolkę" - wyznał Justin Bieber.

Wówczas Hailey zapytała: "W 2021?", na co muzyk otwarcie odpowiedział, że chciałby zacząć próbować starać się o dziecko pod koniec 2021 roku. Ta informacja zelektryzowała media, które już zastanawiają się czy para rzeczywiście za kilka miesięcy zostanie rodzicami.

Myślicie, że rzeczywiście to się wydarzy?

Zobacz także:

Zobacz wideo: Justin Bieber najczęściej słuchanym artystą na Spotify

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: cover video/x-news

Pozostałe wiadomości