Gwiazdy

"Jumanji 3: Następny poziom": pierwszy, oficjalny zwiastun filmu

Gwiazdy

Instagram / jumanjimovie

Film "Jumanji 3: Następny poziom" będzie miał swoją premierę w grudniu tego roku. Właśnie do internetu trafił pierwszy zwiastun produkcji.

"Jumanji 3: Następny poziom" to amerykański film przygodowy z gatunku fantasy, będący kontynuacją hitu z 2017 roku "Jumanji: Przygoda w dżungli".

>>> Zobacz także:

Fabuła "Jumanji 3: Następny poziom"

W tej części zobaczymy, jak Spencer, który zachował fragmenty gry wideo Jumanji, podczas jej naprawy, ponownie zostaje wciągnięty do dżungli pełnej wrogów, dzikich zwierząt oraz pułapek. Na pomoc ruszają mu przyjaciele Bethany, Fridge i Martha. Do gry zostają też wciągnięci dziadek Spencera, Eddie i jego przyjaciel Milo Walker. Nastoletkowie muszą pomóc im przyzwyczaić się do swoich awatarów, skłonić ich, by pomogli odnaleźć Spencera i ponownie uciec z Jumanji.

Obsada "Jumanji 3: Następny poziom"

Podobnie jak w drugiej części, za reżyserię "Jumanji 3: Następny poziom" odpowiada Jake Kasdan. Scenariusz napisali: Jeff Pinkner i Scott Rosenberg, a gwiazdami, które wcieliły się w postać bohaterów są: Dwayne Johnson, Kevin Hart, Jack Black, Karen Gillan, Nick Jonas, Ser'Darius Blain, Madison Iseman, Morgan Turner, Alex Wolff, Awkwafina, Danny Glover i Danny DeVito.

Przypomnijmy, że pierwszym filmem z serii "Jumanji" była produkcja wyreżyserowana przez Joe Johnstona, która miała premierę w 1995 roku. W głównych rolach wystąpili wówczas: Robin Williams, Kirsten Dunst i Bonnie Hunt.

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości