Gwiazdy

Julia Wieniawa wypuściła własną kolekcję ubrań. Znamy ceny!

Gwiazdy

Aktualizacja:
Julia Wieniawa

Julia Wieniawa nie przestaje zaskakiwać. Tym razem zaprojektowała kolekcję ubrań dla popularnej szwedzkiej marki. Julia postawiła na klasykę i modną w tym sezonie estetykę lat 90. Sprawdziliśmy ceny ubrań. Będziecie zaskoczeni!

Julia Wieniawa projektantką?

Julia Wieniawa to młodziutka aktorka, która pomimo wieku już może pochwalić się całkiem pokaźnym dorobkiem. Oprócz aktorstwa pasją Julii jest muzyka. Wieniawa wydała nawet swój autorski album.

W ostatnim czasie o Julce pisało się w kontekście jej nowej wielkiej miłości. Wieniawa po rozstaniu z Antkiem Królikowskim związała się z kilkanaście lat starszym Baronem – muzykiem grupy Afromental.

Teraz Julia postanowiła o sobie przypomnieć wypuszczając na rynek autorką kolekcję ubrań. Wieniawa zaprojektowała linię dla szwedzkiej marki NA-KD.

W kolekcji sygnowanej nazwiskiem Wieniawy znajdziemy modne w tym sezonie kombinezony, topy, sukienki. Sądząc po kolekcji Julia postawiła na klasykę i modne lata 90. Kolekcja bazuje na stonowanej kolorystyce (biel, czerń, beże, żółcie). Ceny również są bardzo przystępne. Topy i okulary kosztują ok. 50 -60 zł. Za sukienkę zapłacimy ok. 130-150 zł, za koszule ok. 100 zł, za kombinezon 210 zł.

Zobacz też:

Pozostałe wiadomości