Gwiazdy

"Na darmo" - nowy singiel Julii Wieniawy. "Myślę, że ten numer Was nie zawiedzie"

Gwiazdy

Dzien Dobry TVNKamil Pikliliewicz/East News

Ku uciesze fanów Julia Wieniawa po kilkunastu miesiącach powróciła z nowym muzycznym brzmieniem. Wokalistka w czarnej peruce i z nietuzinkowym makijażem poinformowała, że singiel "Na Darmo" zapowiada jej pierwszy album.

Julia Wieniawa jest utalentowaną artystką młodego pokolenia. Jako aktorka debiutowała w Warsztatowej Akademii Musicalowej w Teatrze Muzycznym "Roma". Na swoim koncie ma wiele ról - zarówno filmowych, jak i serialowych. Poza działalnością aktorską rozwija się również muzycznie. Jej utwór "Nie muszę" zyskał status podwójnie platynowej płyty.

Singel "Na Darmo" Julii Wieniawy

Fani artystki musieli poczekać na jej kolejny singiel. Jego oficjalna premiera odbyła się 30 lipca 2021. Tysiące internautów uczestniczyło w odliczaniu do godziny 11:00, kiedy to utwór pojawił się w serwisach streamingowych.

- Mój nowy singiel "Na Darmo" zapowiadający pierwszy album, na który tak długo czekacie. (...) Najbardziej nie mogę się doczekać Waszej reakcji na klip... Jestem bardzo ciekawa czy Wam się spodoba. PS. Dla fanów tanecznej muzyki... Myślę, że ten numer Was nie zawiedzie - napisała Julia Wieniawa na Instagramie.

Do postu dodała zdjęcie promujące jej twórczość. Pozowała do niego w czarnej krótkiej peruce z grzywką i z niebanalnym makijażem. Uwagę przykuwała też biała marynarka z czarnymi klapami.

Nowy album Julii Wieniawy

Nie tylko fani, ale również wiele osób ze świata show-biznesu nie mogło doczekać się nowej piosenki Julii Wieniawy. Post zapowiadający numer skomentowali m.in. Ola Nowak, Wujaszek Liestyle, Mary Komasa, Arek Kłusowski czy Mery Spolsky. Wyjątkowe wsparcie okazały również Maffashion oraz Jessica Mercedes, ponieważ obie pojawiły się w najnowszym teledysku artystki.

Czy utwór "Na darmo" będzie godnym następcą "Nie muszę"? Zobaczcie sami:

Zobacz także:

Zobacz wideo: Jak z kwarantanną radzi sobie Julia Wieniawa

Autor: Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości