Gwiazdy

Julia Wieniawa świętuje urodziny. "Mimo młodego wieku jest kobietą osiągającą ogromne sukcesy"

Gwiazdy

Julia Wieniawa jest jedną z największych gwiazd swojego pokolenia. Aktorka, piosenkarka, a także właścicielka marki odzieżowej oraz kosmetycznej skończyła właśnie 22 lata. Na swoim profilu na Instagramie Wieniawa pokazała, jak świętowała ten wyjątkowy dzień.

Julia Wieniawa skończyła 22 lata

Julia Wieniawa jest jedną z najbardziej popularnych aktorek swojego pokolenia. Sławę zaczęła zdobywać już w 2013 r. jako nastolatka, gdy dostała rolę w jednym z seriali. Teraz gwiazda świętuje swoje 22. urodziny.

- Mimo tak młodego wieku Julia Winiawa jest niesamowicie zdolna i osiągającą wiele sukcesów młodą kobietą - powiedziała w Dzień Dobry TVN.

Z okazji swoich urodzin Julia zamieściła na Instagramie post, w którym podziękowała fanom za życzenia.

- Dziękuję wszystkim za tak liczne i wspaniałe życzenia urodzinowe. Jesteście kochani! - napisała w urodzinowym wpisie celebrytka.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

22-latka cieszy się ogromną popularnością także w sieci. Jej profil na Instagramie śledzą niemalże 2 miliony osób. Uwadze obserwatorów Julii nie umknął komentarz Nikodema Rozbickiego, który serduszkiem skomentował jej urodzinową fotkę.

Julia niespełna miesiąc temu postanowiła przerwać milczenie i rozwiać wątpliwości fanów na temat jej życia uczuciowego. Aktorka podczas wywiadu dla magazynu "Gala" przyznała, że rok samotności wiele ją nauczył.

- Teraz znów jestem w związku i postaram się pielęgnować i chronić swoją przestrzeń prywatną. Oczywiście nie mam zamiaru jej całkowicie ukrywać. Ale nie chcę, żeby media próbowały niszczyć moją relację - wyjawiła wówczas Wieniawa.

Julia Wieniawa - młoda businesswoman

Julia Wieniawa jest jedną z najmłodszych kobiet sukcesu w Polsce. Karierę zaczynała jako dziecko, a teraz jako 22-nastolatka ma na koncie liczne sukcesy oraz zdobywa uznanie prestiżowych magazynów i ludzi ze świata sztuki i biznesu.

Celebrytka nie tylko znana jest ze szklanego ekranu i czerwonych dywanów. Gwiazda we wrześniu tego roku otworzyła markę kosmetyczną Jusee. Jak wyliczył "Super Express", Julia zarobiła swój pierwszy milion już 2 lata temu. Jak podawał wówczas tabloid, gwiazda nie przepuściła tych pieniędzy i zainwestowała we własne mieszkanie w Warszawie oraz w biznesy, które owocują zyskami.

Julii z okazji urodziny życzymy dalszych sukcesów!

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości