Gwiazdy

Julia Wieniawa przeprowadziła się do nowego mieszkania. Jej luksusowa garderoba robi wrażenie

Gwiazdy

Aktualizacja:

Julia Wieniawa w zeszłym roku pochwaliła się zakupem nowego mieszkania na warszawskim Żoliborzu. 22-letnia gwiazda przez ostatnie miesiące relacjonowała w sieci prace wykończeniowe i zdradziła fanom swoje pomysły na aranżację wnętrz. Już wiemy, że remont oficjalnie dobiegł końca, a Julia wprowadziła się do dwupoziomowego apartamentu. "New home finally" – czytamy na Instagramie. Jak wygląda jej garderoba?

Julia Wieniawa i jej nowe mieszkanie

Julia Wieniawa ma zaledwie 22 lata, a na swoim koncie wiele sukcesów i pieniędzy. Aktorka mimo pandemii nie może narzekać na kryzys w branży. Gra, śpiewa, tańczy, a także rozwija własną firmę. W 2020 roku Julia wypuściła nową kolekcję odzieży sportowej, a także wypromowała swoją linię kosmetyków. Ciężka praca sprawiła, że gwiazda jest jedną z najlepiej opłacanych celebrytek.

Zarobione pieniądze aktorka postanowiła zainwestować w nieruchomości. Jeszcze w zeszłym roku Julia poinformowała fanów o zakupie nowego lokum w sąsiedztwie Marcina Tyszki. Gwiazda wybrała dwupoziomowe mieszkanie na Żoliborzu, a w sieci od kilku miesięcy relacjonowała przebieg remontu.

Niestety nie obyło się bez małych wpadek ekipy, która znacznie opóźniała prace. Wszystko wskazuje na to, że Julia ostatecznie zakończyła meblowanie apartamentu i wprowadziła się do swojego gniazdka.

Julia Wieniawa wprowadziła się do nowego mieszkania i pokazała garderobę

Julia Wieniawa od kilku miesięcy "żyje" swoim nowym mieszkaniem. Planowanie, projektowanie i prace remontowe z pewnością pochłaniały sporo czasu, ale i dawały wiele satysfakcji. Niedawno gwiazda zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie, do którego dodała wymowny opis.

New home finally

- czytamy.

Wszystko wskazuje na to, że po kilkumiesięcznych opóźnieniach Julia nareszcie przeprowadziła się do nowego apartamentu. Jak wygląda mieszkanie celebrytki, które wycenione zostało na 2 miliony złotych? Dwupiętrowy apartament posiada duży taras, przestronną kuchnię ze złotymi dodatkami, luksusową sypialnię, garderobę z podświetlanymi półkami oraz łazienkę z wanną wyłożoną marmurem. Julia zdradziła również, że przy urządzaniu wnętrz pomagali jej profesjonaliści.

- Śledziliśmy dzięki mediom społecznościowym prace na budowie. Tam był jakiś poślizg, ekipa nie wyrabiała. Teraz widzimy już w kuchni złoty okap, w łazience wannę wolnostojącą, pastelowe kolory – powiedział Mateusz Hładki.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz także:

Jane Birkin w poruszającym wywiadzie. Ikona francuskiej mody, muzyki i filmu opowiedziała o ciężkich momentach swojego życia

Beata Poźniak - najlepszy polski głos w Ameryce: "To, co się wydaje niemożliwe, jest dla mnie pociągające"

Topinambur - przysmak Indian, który odnajdziesz na wielkopolskiej ziemi. Dlaczego warto go jeść?

Autor: Nastazja Bloch

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości