Rajskie wakacje Julii Wieniawy. Urlop spędza z nowym chłopakiem

Gwiazdy


Julia Wieniawa postanowiła odpocząć od codziennych obowiązków i wybrała się na rajskie wakacje. Poleciała bowiem na Zanzibar. Uwagę mediów nie przykuła jednak informacja, gdzie odpoczywa, a z kim tam jest. O szczegółach w programie opowiedziała Sandra Hajduk.

Julia Wieniawa wypoczywa na Zanzibarze

Julia Wieniawa zamieściła w mediach społecznościowych fotografie z rajskiej wyspy. Początkowo nie zdradzała swojego towarzysza podróży. Prawda wyszła na jaw, gdy opublikowała zdjęcia, na których znajduje się Nikodem Rozbicki .

To jest przyjaciel, ale chyba możemy już mówić, że partner. Julia Wieniawa przez długi czas nie komentowała tych doniesień, że są razem. Natomiast ostatnio opublikowali zdjęcie, na którym trzymają się za ręce. Myślę więc, że nie pozostawiają tutaj wiele do wyobraźni. Myślę, że spokojnie możemy nazwać ich parą . Zresztą spotykali się już w przeszłości, więc stara miłość nie rdzewieje

- wyjaśniła Sandra Hajduk

I tak możemy podziwiać, jak zakochani odpoczywają na plaży z kokosami w dłoni, łapiąc promienie słoneczne. Zdjęcia z wyjazdu zobaczycie w naszym materiale wideo.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Co ciekawe, to nie są ich pierwsze wspólne wakacje. Ostatnio sieć obiegły romantyczne zdjęcia z wyjazdu w góry. Czyżby aktorka w końcu znalazła szczęście u boku kolegi po fachu? Tego jej życzymy! Przypominamy, że wcześniej przez siedem miesięcy związana była z Baronem i przez dwa lata z Antkiem Królikowskim.

Zobacz też:

Natalia Szroeder wypoczywa na plaży. "Nie znienawidźcie mnie, proszę"

Rafał Zawierucha o pracy na Zanzibarze. "Nosi mnie zawsze, ja nie umiem usiedzieć w miejscu"

Ostatnie próby przed finałem 9. edycji "Top Model". Mikołaj: "Atmosfera się powoli zagęszcza"

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Dominika Czerniszewska

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący: