Gwiazdy

Jessica Mercedes i Julia Wieniawa na podwójnej randce. Zakochani wybrali nieoczywiste miejsce

Gwiazdy

Olszanka, Bartosz Krupa/East News

Sieć podbiły zdjęcia ze wspólnej randki Julii Wieniawy i Jessiki Mercedes. Zobaczymy na nich gwiazdy w objęciach ukochanych. Fani rzadko mają okazję zobaczyć aktorkę w towarzystwie Nikodema Rozbickiego i blogerkę modową z Kubą Karasiem. Paparazzi nie byli potrzebni, by dowiedzieć się, jak pary spędzają wspólnie czas wolny.

Julia Wieniawa i Jessica Mercedes pokazały chłopaków

Związki obu pań od dłuższego czasu budzą dużo emocji wśród fanów. Tym razem gwiazdy postanowiły zaspokoić ciekawość wielbicieli i mediów, publikując zdjęcia w objęciach ukochanych.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki oraz Jessica Mercedes i Kuba Karaś udali się na rejs po Wiśle. Na podwójnej randce przy pięknej, słonecznej pogodzie cała czwórka bawiła się świetnie.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Związki aktorki w ostatnich latach nie schodziły z nagłówków prasy plotkarskiej. Głośno było zwłaszcza, kiedy gwiazda po ponaddwuletnim związku z Antkiem Królikowskim zaczęła spotykać się z Baronem. Niestety, obie relacje się rozpadły, a Julia Wieniawa postanowiła zrobić sobie miłosny detoks.

Po roku samotności aktorka ponownie zapragnęła uczucia. W grudniu minionego roku okazało się, że Wieniawa związała się z o kilka lat starszym aktorem Nikodemem Rozbickim.

Jessica Mercedes i Kuba Karaś

Blogerka modowa i wokalista zespołu The Dumplings spotykają się ze sobą od około 2 lat. Początkowo usilnie ukrywali swoje uczucie przed prasą. Jednak szybko wydało się, że łączy ich coś więcej.

W lipcu 2019 r. media obiegły zdjęcia, na których Jessica Mercedes nie szczędziła czułości młodszemu od siebie o 3 lata Kubie Karasiowi. Chwilę później okazało się, że blogerka po zakończeniu 4-letniego związku z Andrzejem Skowronem związała się z muzykiem.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Jessica Mercedes: Moją receptą na sukces jest ciężka praca codziennie. Jedyne, co straciłam, to studia

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości