Gwiazdy

Julia Wieniawa i Anna Lewandowska w świątecznej reklamie biżuterii. "To bajkowo wygląda, ale nie jest łatwe"

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
Reporter:
Monika Nasternak
Kulisy wyjątkowej sesji Anny Lewandowskiej i Julii Wieniawy
Dzień Dobry TVNKulisy wyjątkowej sesji Anny Lewandowskiej i Julii Wieniawy

Co roku marka Apart zachwyca oryginalnymi świątecznymi reklamami kolekcji biżuterii. W Dzień Dobry TVN zajrzeliśmy za kulisy najnowszej kampani, w której biorą udział Anna Lewandowska, Julia Wieniawa i Małgorzata Socha. Sprawdziliśmy, jak wyglądała realizacja klipu.

Reklama świąteczna Apart

O świątecznych kampaniach marki Apart jest co roku naprawdę głośno w mediach. Wszystko za sprawą faktu, że pracują przy nich znane postacie z polskiego show-biznesu. Ambasadorki marki to charyzmatyczne kobiety, które są spełnione w życiu prywatnym i z sukcesami realizują swoje zawodowe pasje, niezmiennie inspirując miliony Polek. Reklamy z ich udziałem reżyseruje z kolei juror "Top Model" i fotograf Marcin Tyszka, który w Dzień Dobry TVN wyjawił, jak wyglądała praca przy tegorocznym projekcie.

- Tym razem jesteśmy w kompletnie wykreowanym świecie. Wszystko, co się dzieje, jest narysowane, ale nie jest to prawdziwe ani animacja, tylko rysunkowy świat wycięty z papieru. (...) Każdą panią trzeba ująć w czymś innym, żeby skupić swoją uwagę. To są bardzo intensywne dni pracy. Naprawdę od rana do późnej nocy, więc trzeba mieć dobrą kondycję. Dodatkowo jeszcze śnieg sypie ze wszystkich stron. Wpada do oczu. To tak bajkowo wygląda, ale wcale nie jest łatwe. Myślę, że prawdziwy śnieg jest przyjemniejszy - wyjawił Marcin Tyszka.

Ambasadorki marki Apart

Anna Lewandowska wyznała, że pochodzi z bardzo tradycyjnej rodziny, przez co święta i chwile spędzone z rodziną są dla niej najważniejszym czasem - tym bardziej, że na co dzień mieszka z mężem i dziećmi za granicą. Zdradziła, że wręczają sobie prezenty w pierwszy dzień świąt, jeszcze przed śniadaniem. Ona sama przywiązuje natomiast podczas Bożego Narodzenia wielką wagę do dekoracji, które również w tegorocznej reklamie marki Apart odegrały wielką rolę.

- Kampania świąteczna Apart zawsze przenosi nas do świata bajki. W tym roku przenosimy się z kartek świątecznych, pięknych trójwymiarowych - które znamy z dzieciństwa - w świat realny, gdzie nasze bohaterki, czyli Ania Lewandowska, Julia Wieniawa i Gosia Socha znajdują się każda w swoim świecie - dodał w naszym programie Michał Stawecki, dyrektor marketingu Apart.

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Reporter: Monika Nasternak

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości