Gwiazdy

Julia von Stein nową "Królową życia". Uczestniczka show spełnia się w branży pogrzebowej

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
"Królowe życia"
TVNJulia z "Królowych życia"

Julia von Stein dołączy do programu "Królowe życia". Nowa uczestniczka pochodzi z Tarnowa, gdzie wraz z rodzicami prowadzi dom pogrzebowy. Co należy do jej obowiązków? Czym się zajmuje?

"Królowe życia" - hit stacji TTV

Program "Królowe życia" w bardzo krótkim czasie zdobył serca widzów. Niekwestionowany hit stacji TTV wykreował wiele gwiazd polskiego show-biznesu m.in. Lalunę Unique czy Dagmarę Kaźmierską. Format doczekał się już 12 sezonów i wciąż budzi sporo emocji. Teraz do obsady dołączy kolejna uczestniczka - Julia von Stein.

Zobacz wideo: Gwiazdy programu "Królowe życia"

Gwiazdy programu "Królowe życia"

Laluna Unique o operacjach plastycznych
Laluna Unique o operacjach plastycznych
wideo 2/4

Julia von Stein - kim jest nowa uczestniczka "Królowych życia"?

Nowa uczestniczka została przedstawiona w mediach społecznościowych programu. Julia von Stein na co dzień mieszka w Warszawie, ale możemy ją również spotkać w Tarnowie, gdzie razem z rodzicami prowadzi dom pogrzebowy. Do jej obowiązków należy projektowanie trumien i malowanie zwłok. - Choć Julia i jej rodzice żyją w świecie zmarłych, to wszyscy są pasjonatami życia - słyszymy w nagraniu.

Nikogo nie zdziwi więc fakt, że Julia pochodzi z zamożnej rodziny, ale - jak podano - nie jest rozkapryszoną księżniczką, a "królową ognia i chaosu".

A co na jej temat sądzą fani formatu? "Piękna kobieta", "Trochę przerażający zawód", "Ooo może być ciekawie", "Już ją lubię", "Tanatokosmetyka to nic łatwego" - czytamy.

"Królowe życia" - gdzie oglądać?

Odcinki "Królowych życia" są dostępne online na platformie Player.pl oraz w telewizji na kanale TTV.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości