Gwiazdy

Julia Olędzka z piosenką Alicii Keys – "Fallin". Posłuchajcie jej niesamowitego głosu

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Julia Olędzka w utworze Alicii Keys - “Fallin”
DD_20220309_Wystep_REP_ok

Na naszej scenie zaśpiewała Julia Olędzka, finalistka 7. edycji "Mam Talent!". Młoda artystka niebawem wypuści swój debiutancki singiel, a następnie płytę. Jak Wam się podoba jej wersja przeboju "Fallin"?

Julia Olędzka – kto to?

Julia Olędzka to finalistka 7. edycji "Mam Talent!". Wychowywana w muzycznej rodzinie już jako kilkulatka rozpoczynająca mówić przejawiała duże zainteresowanie muzyką. Pod czujnym okiem mamy i trenerki wokalnej w jednej osobie stawiała swoje pierwsze kroki w świecie przepełnionym muzyką i tak już zostało.

Przejawiający wielki talent Julia swoje zdolności wokalne zaczęła pielęgnować pod okiem najlepszych wokalistów i pedagogów w kraju, takich jak Grażyna Łobaszewska czy Elżbieta Zapendowska. Od dziecka brała udział w wielu konkursach i przeglądach wokalnych, które nauczyły ją pokory i obycia ze sceną. Nagrodą, która dała Julii najwięcej satysfakcji, jest tytuł Grand Prix, który odebrała z rąk Urszuli Dudziak oraz Beaty Kozidrak. 

Muzyka dla Ukrainy!
Muzyka dla Ukrainy!
Dzień Dobry TVN

Kolejnym przystankiem i celem jest teraz wydanie własnego albumu OLĘDZKA/ZIENKOWSKI, którego przedsmakiem jest debiutancki singiel "Ten stan". 

Julia Olędzka na scenie Dzień Dobry TVN 

Na naszej scenie Julia Olędzka wykonał cover piosenki „Fallin” Alicii Keys. Jak wam się podoba?

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości