Gwiazdy

Córka Pawła Królikowskiego ma 22 lata i zaszczepiła się przeciw COVID-19. Jak to możliwe?

Gwiazdy

Aktualizacja:
Dzień Dobry TVN

Julia Królikowska została już zaszczepiona. Najstarsza córka Pawła Królikowskiego i Małgorzaty Ostrowskiej - Królikowskiej pochwaliła się tym faktem na Instagramie. 22-latka pokazała zdjęcie, z którego wynika, że niedawno przyjęła drugą dawkę. Wszystko odbyło się zgodnie z prawem.

Julia Królikowska jest znana widzom ze swojej roli w serialu "Klan". Aktorka pochwaliła się właśnie w sieci faktem, że została zaszczepiona na koronawirusa. Ze zdjęcia na Instastories wynika, że 22-latka ma już za sobą zarówno pierwszą dawkę (13. stycznia), jak i drugą, którą przyjęła 3. lutego. Jak tego dokonała mimo młodego wieku? Odpowiedź jest prostsza, niż by się mogło wydawać.

Julia Królikowska zaszczepiona przeciw COVID-19

Julia Królikowska jest nie tylko młodą, obiecująca aktorką, lecz także studentką medycyny. Kształci się obecnie na 4. roku Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Co za tym idzie, podobnie jak lekarze i inni pracownicy służby zdrowia, jest w tzw. grupie "zero", która miała prawo do szczepienia w pierwszej kolejności.

Kim jest Julia Królikowska?

Julia Królikowska to najstarsza zmarłego w ubiegłym roku Pawła Królikowskiego i Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Szerszej publiczności znana jest ze swojej roli w serialu "Klan", w którym wciela się w rolę Kasi, córki Grażyny Lubicz, którą gra jej prawdziwa mama.

Julię Królikowską na Instagramie obserwuje ponad 7,5 tysiąca osób. Myślicie, że większość z nich pójdzie w ślady Julii i też zaszczepi się na koronawirusa w najbliższym możliwym dla nich terminie?

Małgorzata i Antek Królikowscy – w rodzinie siła. Zobacz wideo.

Zobacz też:

Bohdan Łazuka ma poważne problemy finansowe. "Egzystuję z resztek zasobów"

Adele, Hudson, Niezgoda, Grabowski, Sekielski, Big Boy - te gwiazdy schudły najwięcej! Poznaj ich sposoby na utratę wagi

Rafał O. usłyszał wyrok za grożenie nożem. Syn Daniela Olbrychskiego skazany

Pozostałe wiadomości