Gwiazdy

Julia Kamińska przeszła ogromną metamorfozę. Czy ma to związek z powrotem "BrzydUli"?

Gwiazdy

Wojtek Olszanka/East News

Niedawno dotarły do nas informację, że słynny serial TVN powraca na antenę! Okazuje się, że to nie były słowa rzucone na wiatr. W mediach społecznościowych stacji pojawiło się zdjęcie Julii Kamińskiej... jednak zupełnie odmienionej. Wygląda na to, że zmiana wizerunku ma związek z kręceniem pierwszych scen "BrzydUli". Jak będzie wyglądała nowa Ula Cieplak?

Nowy wygląd Julii Kamińskiej

Takiej Julii Kamińskiej już dawno nie widzieliśmy. Ostatni raz aktorka przeszła zaskakującą metamorfozę, kiedy rozpoczęto emisję serialu - było to aż 12 lat temu! Wszystko wskazuje jednak na to, że Julia powróciła na plan "BrzydUli" i... już wiemy, jak będzie wyglądała nowa odsłona Uli Cieplak. Zmiana jest naprawdę ogromna!

@_julia_kaminska_ przeszła ogromną metamorfozę ? Szykuje się coś nowego? ??

- napisano na Instagramie TVN.

Serial "BrzydUla" powraca

Podczas rozmowy z Mateuszem Hładkim, Julia zdradziła, że pracuje nad scenariuszem do serialu razem z Piotrem Jaskiem. Zdjęcia miały rozpocząć się w kwietniu tego roku, ale zostały przesunięte ze względu na pandemię koronawirusa. Nowy termin podała jednak Małgosia Socha, podczas "Domówki u Dowborów".

W czerwcu ruszamy, więc mam nadzieję, że od września będziemy na antenie i będzie już można oglądać "BrzydUlę". Serial się pisze, na razie jest pierwszych dziesięć odcinków

- zdradziła Socha w maju.

Udostępnione zdjęcie odmienionej Julii sugeruje, że produkcja prawdopodobnie ruszyła. Czekamy na więcej informacji!

Jeżeli chcecie przypomnieć sobie losy Uli Cieplak, możecie jeszcze raz obejrzeć "BrzydUlę" w serwisie Player.

Zobacz też:

Autor: Aleksandra Lewandowska

Pozostałe wiadomości