Gwiazdy

Julia Bury powraca z letnim singlem. "Będzie przypominać słuchaczowi o sielankowych spotkaniach w gronie przyjaciół"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Źródło:
Informacja prasowa
Julia Bury

"Słomki" to najnowszy singiel wokalistki Julii Bury, który powstał we współpracy z Liberem, Kubą "Kikutem" Mańkowskim oraz Kacprem Mańkowskim. Kiedy premiera utworu? Czy podbije serca polskich słuchaczy?

LIBER w duecie z Kubą "Kikutem" Mańkowskim wyprodukowali najnowszy, letni singiel Julii Bury

Julia Bury to utalentowana wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. Do sieci właśnie trafił jej najnowszy singiel "Słomki". Za tekst odpowiedzialny jest znany muzyk i autor tekstów - Marcin "Liber" Piotrowski, muzykę skomponował Jakub "Kikut" Mańkowski, a za linię melodyczną wokalu odpowiada Kacper Mańkowski.

Zobacz wideo: Muzyka

Muzyka

Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeniDzień Dobry TVN
wideo 2/8

Letnie brzmienia gitary połączone z dźwiękami syntezatorów tworzą niezapomniane wrażenia, a do utworu chce się wracać bez przerwy. Delikatność wokalu Julki i niepowtarzalna harmonia sprawiły, że singiel będzie przypominać słuchaczowi o każdym letnim dniu i sielankowych spotkaniach w gronie przyjaciół i bliskich osób.  

"Słomki" - premiera utworu Julii Bury

Tuż po północy "Słomki" pojawiły się we wszystkich serwisach streamingowych. Od kilku dni utworu można posłuchać między innymi na antenie: Jedynki Polskiego Radia, Radia WNET, Radia Lublin, Radia Plus Gryfice, Radia Sudety i wielu innych. W kolejnych dniach kawałek będzie miał swoje premiery w wielu innych stacjach radiowych.

Utworowi towarzyszy klip, który można obejrzeć na kanale YouTube Julii:

Zobacz wideo: Blue Café w utworze "Nibylandia"

Blue Café w utworze „Nibylandia”
Blue Café w utworze „Nibylandia” Źródło: Dzień Dobry TVN

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło: Informacja prasowa

Źródło zdjęcia głównego: Materiały prasowe

Pozostałe wiadomości