Gwiazdy

JOY Influencer Roku 2019. Jak gwiazdy show-biznesu prezentowały się na czerwonym dywanie? [ZWYCIĘZCY]

Gwiazdy


W środę wieczorem odbyła się impreza JOY Influencer Roku 2019. Na czerwonym dywanie pojawiło się wiele polskich gwiazd. Jak się prezentowały i kto wygrał? O tym w studiu Dzień Dobry TVN opowiedział Mateusz Hładki.

JOY Influencer Roku 2019 to wydarzenie, na które każdego roku przychodzi wiele gwiazd polskiego show biznesu. Nominacje do nagrody odbywają się w kilku kategoriach m.in. Fit, Lifestyle i Fashion. Kto pojawił się w tym roku?

Na ściance pozowali m.in. Julia Wieniawa, Ewa Chodakowska, Izabella Krzan, Roksana Węgiel, Agnieszka Kaczorowska, Sandra Kubicka czy Marina Łuczenko.

Zobacz też: Bal Fundacji TVN "Nie jesteś sam" 2019 - gwiazdy, kreacje i rekordowa kwota zbiórki!

Jak prezentowały się gwiazdy?

Marina Łuczenko wybrała krótką sukienkę ze sporym wycięciem. Oryginalna kreacja zdobiona niczym z ptasich piór, mocno odsłaniała nogi piosenkarki. Julia Wieniawa postawiła na beżowy gorset w bieliźnianym stylu, który połączyła z satynową spódnicą. Trzeba przyznać, że aktorka postawiła w tym roku na naturalność. Jej delikatny makijaż robił wrażenie. Ewa Chodkowska postanowiła ubrać się w klasyczną „małą czarną”. Krótka sukienka w połączeniu z długimi kozakami idealnie podkreśliła smukłe nogi trenerki.

Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach

W tym roku magazyn JOY nominował influencerów roku w dziesięciu kategoriach. Wśród wyróżnionych znalazły się osoby ze świata fitnessu, mody, muzyki czy tańca, urody.

Nagrodę JOY Influencer 2019 ROKU w kategorii Fashion wygrała Marina Łuczenko. Zwycięzcą Beauty Influencer została Klatex. Miano Fit Influencerki otrzymała Ewa Chodakowska. Natomiast laury w kategorii Lifestyle zgarnęła Angelika Mucha. Debiutem Roku była Ola Kot, prezenterka radiowa. Podczas imprezy wyłoniono też zwycięzców w kategorii Para Sieci, wygrała Sandra Kubicka ze swoim partnerem. Dance Influencer zwyciężyła Wiktoria Gąsiewska, która swoje umiejętności taneczne zaprezentowała widzom w programie Dance, Dance, Dance. Kategoria Music Influencer zdecydowanie należała się Dawidowi Kwiatkowskiemu. Gold Influencer zwyciężyła Julia Wieniawa.

Zobacz też:

Autor: Anna Kobyłka

Pozostałe wiadomości