Gwiazdy

Josh Kloss oskarża Katy Perry o molestowanie seksualne. Kim jest model?

Gwiazdy

Aktualizacja:
Fot. youtube/Teenage Dream - Katy Perry

Model Josh Kloss, który wystąpił wspólnie z piosenkarką w teledysku do utworu "Teenage Dream", oskarżył Katy Perry o molestowanie seksualne. Katy miała z premedytacją ściągnąć mu spodnie i obnażyć go na oczach wielu osób.

W klubie na oczach tłumu

Zdaniem Josha Katy Perry postanowiła zabawić się jego kosztem. W klubie ze striptizem wokalistka postanowiła ściągnąć mu spodnie wraz z bielizną na oczach tłumu zebranego w lokalu. Poczuł się wówczas wyjątkowo upokorzony. 

Nie tylko mężczyźni u władzy są zepsuci

Jak pisze dalej w swoim wpisie Josh Kloss. Uważa się że to mężczyźni, którzy są u władzy są zepsuci i zachowują się nieobyczajnie w stosunku do otoczenia. Okazuje się jednak, że także kobiety, które mają władzę są obrzydliwe.

Wpis Josha Klossa:

So I saw Katy a couple times after her break up with Russel. This one time I brought a friend who was dying to meet her. It was Johny Wujek’s birthday party at moonlight roller way. And when I saw her, we hugged and she was still my crush. But as I turned to introduce my friend, she pulled my Adidas sweats and underwear out as far as she could to show a couple of her guy friends and the crowd around us, my penis.

Autor: Filip Yak

Pozostałe wiadomości