Gwiazdy

Joey Morgan nie żyje. Hollywoodzki aktor miał 28 lat

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Źródło:
mirror.co.uk
świeczka

Joey Morgan - znany z takich produkcji jak "Łowcy zombie" czy "Flower" - nie żyje. W dniu śmierci miał zaledwie 28 lat. - Zdruzgotał wszystkich, którzy go kochali. Będzie go nam bardzo brakowało - przekazał przedstawiciel młodego aktora.

Joey Morgan nie żyje

Informacja o śmierci 28-letniego Joeya Morgana pojawiła się na łamach amerykańskiego magazynu "The Hollywood Reporter" i wstrząsnęła światem filmu. Aktor zmarł w niedzielę 21.11 wczesnym rankiem.

To był szok. Zdruzgotał wszystkich, którzy go kochali. Będzie go nam bardzo brakowało. Mamy nadzieję, że wszyscy rozumieją, jak bolesne jest to doświadczenie dla jego bliskich i pozwolą im w spokoju przeżyć żałobę

Na razie przyczyna śmierci 28-latka nie została podana do informacji publicznej.

Zobacz wideo: Jak rozmawiać z dziećmi o umieraniu?

Jak rozmawiać z dziećmi o umieraniu?
Jak rozmawiać z dziećmi o umieraniu? Jak wytłumaczyć dziecku, że bliska mu osoba nie żyje? Źródło: Dzień Dobry TVN

Gwiazdy żegnają Joeya Morgana

Aktor znany był przede wszystkim z ról komediowych. W mediach społecznościowych żegnają go koleżanki i koledzy, który mieli okazję z nim współpracować.

- Joey Morgan pojawił się w moim życiu dziewięć lat temu, gdy kręciłem "Łowców". Był cichy, zabawny, inteligentny i rozważny. Gdy włączaliśmy kamery, stawał się magnetyzujący. Wieść o jego śmierci łamie serce. Jestem zaszczycony tym, że go znałem - napisał na Twitterze reżyser Christopher Landon.

Zoey Deutch, która wystąpiła z Morganem w filmie "Flower", również zamieściła pożegnalny post.

- Spoczywaj w pokoju Joey. Miła, utalentowana, wyjątkowa osoba. Kochamy cię - czytamy.

Joey Morgan - kim był?

Joey Morgan urodził się w 1993 roku w Chicago. W 2015 roku debiutował na wielkim ekranie w komedii "Łowcy zombie".  W kolejnych latach zagrał m.in. w "Compadres" czy czarnej komedii "Flower". Kariera stała przed nim otworem.

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło: mirror.co.uk

Źródło zdjęcia głównego: gettyimages/Joshua Alzate/EyeEm

Pozostałe wiadomości