Gwiazdy

Joel Corry - brytyjski DJ uziemiony w domu. Co zrobi zanim zagra swój pierwszy koncert na żywo? "Zetnę włosy"

Gwiazdy


Joel Corry to brytyjski DJ, który przygodę z muzyką zaczynał w wieku 16 lat. Obecnie ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie w występach na całym świecie, a jego cover utworu "Sorry" jest jednym z najczęściej granych kawałków w rozgłośniach radiowych. O swojej twórczości i życiu w trakcie pandemii opowiedział naszej reporterce.

Joel Corry ma na swoim koncie kilkanaście utworów i remiksów. Niedawno wydał kolejny singiel zatytułowany "Lonely". Nagrał też do niego teledysk, w którym bohaterami są osoby izolujące się od świata na skutek używania telefonów komórkowych. Artysta po namowach wytwórni zdecydował się także na wystąpienie w klipie.

Jestem doktorem miłości. Mam za zadnie połączyć ludzi ze sobą

- powiedział z uśmiechem.

Koncert w domu

Z powodu pandemii rząd Wielkiej Brytanii wprowadził lockdown. Martwi to Joela, ponieważ na skutek obecnej sytuacji odwołano wiele koncertów, w których miał brać udział.

Dotyczy to również lata. Nie wiem, co się wydarzy. Smutno mi, bo kocham DJ-ować. To ogromny skok adrenaliny

- przyznał.

Aby jednak nie tracić kontaktu ze swoimi fanami, artysta całkiem niedawno wystąpił online. Przyznaje jednak, że takie granie znacznie różni się od koncertów dawanych na żywo.

Kiedy DJ-ujesz w klubie lub na festiwalu to widzisz, jak reagują ludzie i na bieżąco układasz sobie kolejny utwór, ale kiedy robisz to w pustym pokoju, tylko do kamery, to nie masz się od czego odbić. Sam tworzysz klimat

- stwierdził.

Ćwiczenia w domu

Joel jest nie tylko DJ-em, ale również trenerem personalnym. Z powodu pandemii zamknięto siłownie, więc aby nie stracić formy, zamówił do domu sprzęt, na którym może ćwiczyć. Ma również radę dla tych, którzy nie mają hantli w domu, a chcieliby pracować nad sylwetką:

Używajcie własnego ciężaru, róbcie pompki, podciągajcie się i opuszczajcie się

>>> Zobacz także:

Duncan Laurence - jak upłynął mu rok po wygraniu Eurowizji: "To był prawdziwy rollercoaster"

Il Volo - znane na świecie trio o swojej karierze i przyjaźni. „Jesteśmy jak trzej bracia. Nigdy nie mówimy o sobie źle”

Dj.Frodo – polski twórca, rodem z Jamajki. „Pojechałem do Richiego Stevensa do domu”

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Iza Dorf

Reporter: Anna Senkara

Pozostałe wiadomości