Gwiazdy

Joanna Przetakiewicz ćwiczy w trudnych warunkach: "Tornado kotłuje się pode mną"

Gwiazdy

Dzien Dobry TVNTomasz Urbanek/East News

Joanna Przetakiewicz od lat uchodzi za ikonę stylu i zachwyca wyglądem. Ostatnio projektantka umieściła w mediach społecznościowych wideo, na którym pokazuje, w jak niełatwych warunkach przychodzi jej ćwiczyć. Nagranie rozbawiło fanów gwiazdy.

Joanna Przetakiewicz - ćwiczenia

Joanna Przetakiewicz udowadnia, że nie trzeba mieć dwudziestu lat, by zachwycać figurą. Projektantka od wielu lat trenuje, a jej zapał do aktywności fizycznej nie słabnie. Udowodniła to ostatnim filmikiem, jaki umieściła na Instagramie. Pokazuje na nim jedno ze swoich ćwiczeń. Przy okazji fani gwiazdy mogli zobaczyć, że wykonywała trening w niełatwych warunkach.

- I weź tu człowieku ćwicz. Takie tornado kotłuje się pode mną, dookoła i nade mną ? - napisała gwiazda. Co miała na myśli? Otóż na nagraniu widzimy, jak trzy psy dokazują w miejscu, gdzie projektantka trenuje.

Wideo rozbawiło fanów gwiazdy. Z komentarzy niektórych wynika, że mają podobne doświadczenia: "Mój chihuahua siedzi na mnie albo biega pode mną", "mam to samo tylko z kotami", "Skąd ja to znam". Na nagranie zareagowała także Hanna Lis, która przyjaźni się z Joanną Przetakiewicz: - Poćwiczone i posmyrane!

Joanna Przetakiewicz - dieta

Nikt by się nie spodziewał, że dieta założycielki firmy "La Mania" nie obejmuje wyłącznie zielonych smoothie i niskokalorycznych produktów. Joanna Przetakiewicz przyznała, że odkąd skończyła 50 lat pozwala sobie na wszystko, a w jej stałym menu jest pełno fast foodów!

- Tyle słyszałam, że po "50" zacznę tyć. A ja wcale nie tyję, a wręcz chudnę. Moje koleżanki się śmieją, że ciągle jem kotlety mielone z indyka, hot dogi, frytki, hamburgery i zamiast przybierać na wadze, to tracę kilogramy. A już hot dogi ze stacji benzynowej to mój ulubiony przysmak. Nie wyobrażam sobie bez nich życia – wyznała projektantka w jednym z wywiadów.

Zobacz wideo: Naturalne sposoby na urodę Joanny Przetakiewicz

>>> Zobacz także:

Mają więcej niż 70 lat i podbijają świat mody. Udowadniają, że piękno nie zna wieku

Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zakochana. Nam zdradziła, dlaczego ukrywa swojego partnera

"Nie jest wcale pani piękna". Ewa Chodakowska odpowiedziała na kąśliwy komentarz

Autor: Iza Dorf

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości