Gwiazdy

Joanna Przetakiewicz dostała wyjątkowy prezent od męża. Rinke Rooyens zaskoczył ją w dniu urodzin

Gwiazdy

Aktualizacja:
Fot. Tomasz Urbanek/ East News

Joanna Przetakiewicz przeżyła wspaniałą niespodziankę. Z okazji 53. urodzin mąż zachwycił ją nostalgicznym prezentem, mimo tego, że owy dzień spędzali oddzielnie. Czym projektantkę zaskoczył Rinke Rooyens?

Prezent urodzinowy Joanny Przetakiewicz

W piątek 11 grudnia Joanna Przetakiewicz obchodziła swoje urodziny. Tym razem nie spędziła ich w Polsce, ponieważ w ostatnim czasie sporo kursuje między Warszawą, a Londynem i to właśnie stolica Anglii wezwała ją w ten wyjątkowy dzień w celach służbowych. Choć jej mąż, Rinke Rooyens został w Polsce, nie przeszkodziło mu to w przygotowaniu wyjątkowej niespodzianki dla ukochanej .

Na swoim Instagramie Joanna pokazała krótkie nagranie, na którym zaprezentowała fanom, co zobaczyła za oknem w dniu swojego święta. Na wideo widać ciężarówkę, do której przymocowany był ekran. Na ekranie zaś wyświetlany był film, którego głównymi bohaterami byli projektantka i Rinke Rooyens oraz bliskie im osoby.

- Rinke zadzwonił do wszystkich moich przyjaciół, synów, do mojej mamy i poprosił o nagranie życzeń dla mnie. Zmontował to w dwa filmy: długi i krótki. Krótsza wersja trwała dokładnie 58 sekund, łącznie z fragmentem z naszego ślubu. On mi zorganizował taką niespodziankę, że nie musiałam w ogóle wychodzić z domu, tylko mogłam zobaczyć to z okna. (...) Ja nigdy w życiu czegoś takiego nie widziałam - opowiadała w rozmowie z "Faktem" Joanna.

Reakcja Joanny Przetakiewicz na niespodziankę od Rinke Rooyensa

Owa niespodzianka zrobiła ogromne wrażenie na Joannie, choć to nie pierwszy raz, kiedy Rinke zaskoczył ją swoim pomysłem. Producent lubi zasypywać bliskich prezentami, przez co projektantka nie wątpi, że kiedykolwiek przestanie ją zadziwiać . Tym razem przez wyjazd Przetakiewicz mieli świętować urodziny w późniejszym czasie. On jednak pragnął, by nawet dzień bez jego towarzystwa, stał się dla Joanny wyjątkowy.

- HURRRA! DZIĘKUJĘ‼️ Ale cudna urodzinowa niespodzianka! Super pomysł! Czegoś takiego się nie spodziewałam! Piękne życzenia, kochani moi‼️ Rinke Rooyens Ty jesteś niesamowity, kochany‼️ - napisała na Instagramie projektantka.

Joanna Przetakiewicz na Instagramie o najważniejszych rzeczach w życiu i swoim wieku

Z okazji swoich urodzin projektantka podzieliła się swoimi przemyśleniami w mediach społecznościowych. Stwierdziła, że to był niesamowity rok - intensywny, trudny i cudowny równocześnie, a także zaskakujący. Dodała również, że uwielbia swoją dojrzałość. Za co?

  • za to, że dużo chcę i dużo mogę,
  • za to, że lubię siebie i akceptuję swoje błędy i niepowodzenia,
  • za to, że daję się życiu zaskakiwać – bez tego byłoby nudno i nijako,
  • za wspaniałych ludzi, którzy mnie otaczają

- wymieniła Joanna na Instagramie.

Ponadto projektantka opublikowała ujęcia z najważniejszych dla niej wydarzeń w roku i wyjawiła, co jest dla niej najważniejsze.

- Ten rok, jak żaden inny, nauczył mnie odpuszczać. Okiełznać wewnętrznego krytyka, zamienić go na przyjaciela, skończyć z przemocą wobec siebie, żeby być silniejszą, bardziej świadomą swoich potrzeb i możliwości. Niczego nie żałuję, nie czuję się winna, nie mam żalu, pretensji, nie boję się. Już nie. Toksyczne uczucia zamieniam na akceptację siebie i innych. Wymieniam na bliskich, kochających ludzi . Wiem, co w życiu najważniejsze – moja rodzina, moi bliscy, moje dziewczyny z Ery Nowych Kobiet, moi współpracownicy, moja społeczność - napisała Joanna Przetakiewicz pod postem.

Wyjątkowa choinka Joanny Przetakiewicz. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości