Gwiazdy

Joanna Przetakiewicz zwiedza Saint-Tropez. Z luksusowej limuzyny przesiadła się na rower

Gwiazdy

Aktualizacja:
Kamil Piklikiewicz/East News

Joanna Przetakiewicz wybrała się na urlop do Saint-Tropez, skąd raczy swoich fanów wakacyjnymi kadrami. Co ciekawe, na miejscu projektantka nie pławi się w luksusie, a aktywnie spędza czas. W szortach i górze od bikini zwiedza francuską miejscowość.

Joanna Przetakiewicz jest zaradną i przedsiębiorczą kobietą. Projektuje, jest założycielką domu mody La Mania i inicjatorką akcji Era Nowych Kobiet, a prywatnie – żoną Rinke Rooyens'a i mamą trzech dorosłych synów: Aleksandra, Filipa i Jakuba. Dzielnie łączy życie zawodowe z mirem domowym. Natomiast jak każda kobieta potrzebuje odsapnąć od obowiązków i sezon wakacyjny postanowiła wykorzystać na "naładowanie baterii".

Aktywne wakacje Joanny Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz wybrała się do Saint-Tropez, czyli miejsca, które często odwiedzane jest przez gwiazdy. Natomiast wylegiwanie się na plaży porzuciła na rzecz sportu. Publikując zdjęcie z przejażdżki rowerowej, zapytała swoje fanki, jak wolą spędzać urlop: "Na luzie czy zabieracie ze sobą najlepsze sukienki i szpilki?".

"Wszystko. Nie wiadomo, gdzie można wylądować", "Pełny luzik, czasami wieczorem jakaś szpilka", "Zdecydowanie na luzie, ale sukienka i szpilki. Też znajdą się w walizce", "Właśnie zabrałam ze sobą rower i jadę do słonecznej Italii" - odpowiedziały internautki.

Joanna Przetakiewicz Saint-Tropez przemierza rowerem

Z kolei sama projektantka w wakacje od szpilek woli klapki, w których przemierza na rowerze Saint-Tropez. Na opublikowanym nagraniu widzimy, jak jeździ pomiędzy luksusowymi jachtami a Rolls-Roycem. Jak widać, gwiazda nawet podczas urlopu nie zapomina o wysiłku fizycznym. Być może to jest właśnie przepis na zachowanie świetnej formy, bo patrząc na Joannę Przetakiewicz trudno uwierzyć, że jest już po pięćdziesiątce. Gwiazda dba o swój wizerunek i może pochwalić wspaniałą kondycją.

Kto jedzie ze mną? Rower czy Rolls- Royce?

- zapytała.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Joanna Przetakiewicz o swoim domu w Konstancinie. Rezydencja ma 101 lat i 770 m kw. i jest na sprzedaż

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości