Joanna Przetakiewicz dobrze wiedziała, czego chce. "Od zawsze marzyłam, by mieć dużo pieniędzy"

Autor:
Oskar
Netkowski
Krótka piłka z Joanną Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz odpowiedziała w Dzień Dobry TVN na najbardziej nieoczywiste pytania dotyczące jej życia. Projektantka gościła w cyklu "Krótka piłka" Mateusza Hładkiego. Dziennikarz pytał ją m.in. o mieszkanie i pieniądze, poruszył także tematy, o których gwiazda nie mówi na co dzień. Ile czasu zajęło jej świąteczne dekorowanie domu?

Joanna Przetakiewicz i jej świąteczna willa

Joanna Przetakiewicz stoi na czele autorskiej marki La Mania. Od lat udowadnia, że szyk i elegancja to jej drugie imię. Gwiazda wyznała niedawno w cyklu "Moda na spacer", że zamiłowanie do mody odziedziczyła od kobiet z najbliższego otoczenia. Jej mama, babcia oraz ciotka bardzo o siebie dbały i "z niczego potrafiły zrobić coś". Dziś właścicielka pięknej willi zaprosiła nas do środka i oprowadziła po luksusowych wnętrzach.

- W naszym domu lubię najbardziej przytulną atmosferę. Jestem domatorką, to bardzo się zmieniało przez ostatnie 3 lata. Dom na święta dekorowałam równo 48 godzin, a planowałam dwa tygodnie. Nie mogłam się opamiętać, więc właśnie już od dwóch tygodni tutaj są - przyznała.

- Święta, których nigdy nie zapomnę, odbyły się w tym domu. Udekorowałam cały dom i dużą choinkę z czerwoną kokardą, którą ludzie nazwali Beatą Kozidrak - wspominała projektantka.

Joanna Przetakiewicz w "Krótkiej piłce"

Joanna Przetakiewicz jak mało kto zna świat mody. Nic zatem dziwnego, że branża liczy się z jej zdaniem. W "Krótkiej piłce" zdradziła, kto z polskiego show-biznesu ma według niej najlepszą prezencję.

- Anja Rubik ma najlepszy styl. Ona ma świetny gust. Jest wyrafinowana. Kocha minimalizm, ale zmysłowy i seksualny. Jest numerem jeden - stwierdziła.

Niedawno Joanna Przetakiewicz ruszyła ze społeczną akcją "Pieniądze szczęście dają". Nie ukrywa, że marzyła o fortunie.

- Marzyłam od zawsze, żeby mieć dużo pieniędzy, żeby żyć w kolorowym świecie i czynić dobro dla innych i żeby mieć dużo wspólnego z ludzkimi emocjami - wyjawiła.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości