Gwiazdy

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens podczas pandemii. „My tu założyliśmy obóz przetrwania”

Gwiazdy

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens na co dzień są bardzo aktywni. Obecna pandemia koronawirusa wymusiła jednak na nich pewne ograniczenia. Jak radzą sobie w tym czasie? O tym oraz o wspólnym życiu opowiedzieli Mateuszowi Hładkiemu.

Przetrwać pandemię

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens są bardzo pozytywną parą polskiego show-biznesu. Oboje są ludźmi czynu. Bizneswoman swój czas poświęca na rozwój własnej marki oraz zaangażowała się w inicjatywę "Era Nowych Kobiet". Producent natomiast zajmuje się firmą Rochstar i pracuje nad programami. Teraz w czasach pandemii ich normalna rutyna musiała ulec zmianie.

My tu założyliśmy obóz przetrwania, jesteśmy z naszymi dziećmi na FaceTime

- skomentowała.

Kontakt z bliskimi

Zarówno Joanna Przetakiewicz, jak i Rinke Rooyens dzięki współczesnym technologiom mogą być w kontakcie z dziećmi. Jednak są jeszcze rodzice. Projektantka nie ukrywa, że martwi się o mamę, która przez swój wiek znajduje się w grupie ryzyka. Nie może więc po prostu przyjść do niej z wizytą, nie chce narażać jej na niebezpieczeństwo. Nie znaczy to jednak, że razem z Rinkem nie wspierają jej w tym czasie.

Zawozimy jej gotowe rzeczy, ugotowane, zrobione. Przekazujemy praktycznie bez kontaktu ze sobą

- wyjaśniła Joanna Przetakiewicz.

Rinke dodał, że oczywiście często się z nią kontaktują telefonicznie. Producent pamięta także o swojej rodzinie.

Ja też z moim ojcem dużo rozmawiam

- dopowiedział Rinke Rooyens.

Nauka gotowania

Czas, jaki para spędza obecnie w domu, jest dla nich okazją do podejmowania różnych aktywności. Jedną z nich jest chociażby nauka gotowania.

Ja przygotowuję, a Asia gotuje

- przyznał producent.

Projektantka z kolei zdradziła, że nigdy nie gotowała, więc poprosiła ostatnio na swoim profilu instagramowym o nieskomplikowane przepisy.

Zapomniałam co prawda dodać, żeby nie dawać mi niczego z obieraniem czegokolwiek, bo to jest za trudne

- powiedziała ze śmiechem.

Era Nowych Kobiet w czasie pandemii

Choć Joanna Przetakiewicz musiała zwolnić, cały czas pamięta o Erze Nowych Kobiet. O nowym projekcie związanym z inicjatywą opowiedziała więcej Mateuszowi Hładkiemu.

Powołałyśmy sztab kryzysowy, który się nazywa Nowa Era Wspiera. Wśród nas jest mnóstwo wartości, ekspertów od biznesu i small businessu. Będą porady online, będą uruchomione telefony

- wytłumaczyła.

Rozumie bowiem, że w tym czasie wielu kobietom może przyda się dodatkowe wsparcie. Wspomniała także o pomocy psychologicznej, również dla dzieci.

Wspólne życie

Na początku tego roku Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens świętowali drugą rocznicę zamieszkania ze sobą. Mateusz Hładki postanowił się dowiedzieć, jak ten okres wpłynął na ich związek i czy dowiedzieli się czegoś nowego na swój temat.

Wszystko to, co nas połączyło, teraz łączy nas jeszcze bardziej

- oznajmiła bizneswoman.

Początkowo spotykali się ze sceptycznymi opiniami na temat swojego związku. Oboje bowiem są silnymi osobowościami i przyjaciele pary obawiali się, że to doprowadzi do jakiegoś wybuchu. Jednak życie pokazuje, że świetnie się ze sobą czują.

Zobacz także:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości