Gwiazdy

Święta w patchworkowej rodzinie. Joanna Przetakiewicz i Monika Mrozowska mówią, jak naprawdę to wygląda

Gwiazdy

Aktualizacja:

Rodzina patchworkowa w XXI wieku raczej nikogo już nie dziwi. Sęk w tym, że nie jest to prosty układ, a przed świętami pojawiają się pytania: Jak je zorganizować, by wszyscy byli zadowoleni? Co zrobić, gdy syn chce je spędzać u rodziców byłego męża? Na te pytania w Dzień Dobry TVN odpowiedziały - projektantka Joanna Przetakiewicz i aktorka Monika Mrozowska.

Joanna Przetakiewicz o rodzinie patchworkowej

Joanna Przetakiewicz jest mamą trójki dorosłych synów, a także szczęśliwą żoną Rinke Rooyensa. Przypomnimy, że producent również ma syna - Rocha ze związku z Kayah. Projektantka przyznała, że w jej przypadku jest o tyle łatwiej, bo jak poznawała swojego obecnego męża, oboje rozprawili się już z przeszłością. Wstępowali więc w nowy związek "z czystymi kartami". Co nie zmienia faktu, że życie w patchworkowej rodzinie bywa czasem skomplikowane.

- To jest mój trzeci związek, więc doskonale znam sytuację rodziny patchworkowej. Niewątpliwie ona jest trudna. To są emocje, uczucia, czasami żal i pretensje. Absolutnie jest to całkowicie zrozumiałe i naturalne – tłumaczyła projektantka w Dzień Dobry TVN.

Święta po rozwodzie

Obecnie Wielkanoc u Joanny Przetakiewicz przepełniona jest miłością. Natomiast wyjawiła, że najgorsze święta były te tuż po rozwodzie:

- Moja mama, siostra wychodziły ze skóry. Tak bardzo się starały, żeby było rodzinnie i miło. Miałam wtedy 34 lata, przyszłam ze swoimi trzema synami i byłam bardzo spięta. Nie dojrzałam wtedy do tego momentu. Nie potrafiłam się odnaleźć. Gdyby ktoś teraz zadał mi pytanie, co bym zrobiła w swoim życiu inaczej? To na pewno uporałabym się takimi sytuacjami szybciej. Zresztą mój były mąż też był przerażony – tłumaczyła projektantka, która poradziła wszystkim kobietom, by nie kłóciły się z byłymi partnerami.

Jak Monika Mrozowska spędzi Wielkanoc 2021?

Podobnego zdania jest Monika Mrozowska. Zaznaczyła jednak, że to dwie strony powinny się starać, by obyło się bez kłótni. Przypomnijmy, że aktorka jest mamą czwórki dzieci: ojcem córek jest Maciej Szaciłło, tatą Józia - Sebastian Jaworski, a Lucjan to owoc obecnego związku Moniki. W tym roku nasza rozmówczyni stanęła przed nie lada wyzwaniem. Lucjan oznajmił jej, że chce spędzić święta z tatą.

- Miał być ze mną, ale powiedział, że bardzo chce jechać z tatą do swoich dziadków, którzy zawsze przygotowują całą masę atrakcji na Wielkanoc. Wiadomo, że serce mi pęka, bo chciałbym mieć wszystkie dzieciaki przy sobie, ale nadrzędne jest dla mnie ich dobro. Skoro on tak bardzo tego chciał, to byłoby okropne z mojej strony, gdybym przymuszała go do tego, żeby te dwa dni spędził ze mną - wyjaśniła aktorka.

Posłuchaj całej rozmowy z Moniką Mrozowską i Joanną Przetakiewicz w materiale wideo. Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz także:

Kasia Stankiewicz wspomina pracę z Varius Manx. Podczas nagrywania jednego z klipów miała wypadek. "Straciłam przytomność"

Julia Kamińska o pracy na planie "BrzydUli" w pandemii. "Po 6 miesiącach pierwszy raz zobaczyłam twarz kolegi"

Jak zrobić świąteczny schab, białą kiełbasę i babkę maślaną? Przepisy Grzegorza Zawieruchy na dania z masłem

Autor: Dominika Czerniszewska

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości