Gwiazdy

Joanna Przetakiewicz nie poznała siebie w lustrze. "Zobaczyłam jakąś szarozieloną zjawę ulepioną z budyniu"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Joanna Przetakiewicz ostatnie dni spędziła w łóżku z grypą. Po chorobie nie może poznać samej siebie. Ze szczegółami opisała, co zobaczyła, patrząc w lustro. - Stanęłam twarzą w twarz z kolejnym kryzysem - przyznała projektantka. W swoim wpisie zdradziła patent na szybką domową metamorfozę. Żal nie skorzystać!

Joanna Przetakiewicz - kariera projektantki

Joanna Przetakiewicz od lat udowadnia, że szyk i elegancja to jej drugie imię. Gwiazda przykuwa ogromną wagę do wyglądu i dbania o siebie. Jak wyznała niedawno w cyklu "Moda na spacer", zamiłowanie do mody odziedziczyła od kobiet z najbliższego otoczenia. Jej mama, babcia oraz ciotka bardzo o siebie dbały i "z niczego potrafiły zrobić coś".

Szafy gwiazd, czyli cykl "Moda na spacer"

Ada Fijał o swoim stylu w cyklu "Moda na spacer"
Ada Fijał o swoim stylu w cyklu "Moda na spacer"Dzień Dobry TVN
wideo 2/13

Gwiazda od najmłodszych lat lubiła przeglądać stare wydania magazynu "Vogue". Nie każdy wiedział także, że chodziła z ciotką do krawcowej, gdzie ta kupowała różne materiały, wymyślała stroje i modele. Aż w końcu sama zaczęła tworzyć. Co ciekawe, swój pierwszy pokaz mody zorganizowała jeszcze w liceum, kiedy miała 14 lat. Spod jej ręki wychodziły wówczas głównie sukienki.

Pewnego dnia założyła w końcu swoją markę - początkowo tworzyła ją wraz z Magdą Butrym. Panie otworzyły pierwszy butik w Galerii Mokotów. Biznes okazał się strzałem w dziesiątkę - wystarczyła doba, by większość ich projektów się wyprzedała. Dziś swoją markę buduje sama.

Joanna Przetakiewicz i jej patent na metamorfozę

Właścicielka La Manii cieszy się na swoim profilu na Instagramie prawie półmilionową publiką. Z fanami dzieli się nie tylko kulisami pracy, ale także szczegółami swojego życia. W morzu relacji znajdziemy zatem także prywatne ujęcia, a nawet to, w jaki sposób spędza wolny czas i o siebie dba. Gwiazda regularnie podkreśla, że stawia na naturalność.

Nie inaczej jest tym razem. Joanna Przetakiewicz przekazała internautom informację o chorobie - dopadła ją grypa. Choć na najnowszym zdjęciu wygląda olśniewająco, zapewnia, że wcale się tak nie czuje. Projektantka krok po kroku zdradza, jak zapewnia sobie metamorfozę, która jest w stanie zwiększyć jej komfort oraz szybko oraz skutecznie poprawić wygląd:

  • 1. Zmywam twarz.
  • 2. Robię peeling.
  • 3. Nakładam maseczkę nawilżającą.
  • 4. W międzyczasie nalewam wodę do wanny z 2 kg soli himalajskiej lub z magnezem.
  • 5. Zanużam się w kąpieli na 20 minut, chłonąc mikroelementy z rozpuszczonej soli, ale… aktywnie.
  • 6. Podczas kąpieli robię peeling całego ciała.
  • 7. Potem szczotkuję się od dołu do góry. Mocno.
  • 8. Po osuszeniu ręcznikiem wcieram w całą siebie cudowną miksturę: mleczko do ciała, maść Bepanthen, oliwkę, samoopalacz.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości