Gwiazdy

Joanna Opozda bardzo schudła po ciąży. "Noszenie na rękach robi swoje"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Joanna Opozda

Joanna Opozda ma za sobą miesiące pełne stresu i niepokoju. Zawirowania w życiu prywatnym gwiazdy i pojawienie się jej pierwszego dziecka na świecie, kosztowały ją wiele emocji. Choć w wyniku tego wszystkiego bardzo schudła, zapewnia, że ma się nieźle.

Joanna Opozda w roli mamy

Joanna Opozda od kilku miesięcy spełnia się w macierzyństwie. Gwiazda próbuje pogodzić wychowywanie Vincenta z pracą. Jak sama ostatnio wyznała, nie przedłużała urlopu, by zarobić na utrzymanie rodziny. Aktorka została mamą 22 lutego 2022 roku.

"#BezCukru z Oskarem Netkowskim"

#BezCukru Irańska aktywistka cz. 2
#BezCukru Irańska aktywistka cz. 2Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/14

- Wszystko się uspokaja. Jestem pozytywnie nastawiona. Codziennie wstaję z uśmiechem na ustach - wyznała lakonicznie Joanna Opozda w rozmowie z "Plotkiem".

Joanna Opozda schudła w ciąży

Aktorka nie stroni w ostatnim czasie od wyjść branżowych. Niedawno mogliśmy zobaczyć ją na gali zamknięcia Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Mastercard OFF Camera w Krakowie. Ponadto Joanny Opozdy nie zabrakło także podczas uroczystego otwarcia nowego butiku Philippa Pleina na warszawskim placu Trzech Krzyży. Aktorka w rozmowie dla serwisu Plotek.pl wyznała, że może liczyć na wsparcie mamy. Kiedy ona wychodzi do pracy, czy na imprezę, Vincent jest bezpieczny pod opieką babci. Uwadze dziennikarza nie umknął jednak fakt, że Joanna bardzo schudła odkąd została mamą.

- Miałam dużo stresu i mało jadłam. Natomiast jeszcze nie ćwiczę. Mam zerwany mięsień i fizjoterapeutka powiedziała ,że to jeszcze nie jest odpowiedni moment. Zaczęłam się jednak zdrowo odżywiać, ale też noszenie na rękach robi swoje - zwierzyła się gwiazda.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego:  Adam Jankowski/ REPORTER/ East News

Pozostałe wiadomości