Gwiazdy

Joanna Opozda zaprosiła rodzinę na święta. Zdjęcie z przygotowań zdradza wszystko

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Joanna Opozda ma przed sobą nie lada wyzwanie. Aktorka pierwszy raz zaprosiła swoich bliskich na wigilię. Świeżo upieczona żona nie marnuje czasu i dokumentuje w sieci kolejne etapy przygotowań. Piesek gwiazdy skradł show.

Joanna Opozda i Antoni Królikowski - historia związku

Joanna Opozda i Antoni Królikowski mają za sobą wyjątkowo burzliwą historię związku. Przez długi czas uchodzili za jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Niestety, po czasie w ich życiu uczuciowym nastąpił kryzys, wskutek którego się rozstali.

Kilka miesięcy później pojawiły się jednak plotki, że para znów się spotyka, co więcej - mieli nawet się zaręczyć. Przyczyniła się do tego po części mama Antka, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, która na swoim profilu opublikowała zdjęcie bukietu kwiatów opatrzonego emoji pierścionka zaręczynowego. Fotografia szybko zniknęła z sieci, ale portale plotkarskie zdążyły się już zainteresować tematem. Zakochani nie puścili pary z ust prawie do samego ślubu. Ceremonia odbył się 7 sierpnia tego roku.

Świąteczna piosenka Dzień Dobry TVN

Mikołaj Rey w świątecznym klipie Dzień Dobry TVN
Mikołaj Rey w świątecznym klipie Dzień Dobry TVN Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Joanna Opozda organizuje swoje pierwsze święta

To pierwszy raz, kiedy Joanna Opozda i Antoni Królikowski spędzą razem święta. To cudowny czas dla zakochanych, tym bardziej, że już wkrótce przywitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Aktorka zaprosiła bliskich na wigilię do swojego domu. Jak idą jej przygotowania? Sądząc po zdjęciu, jakie opublikowała, większość rzeczy musi być już dopięta na ostatni guzik.

- Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia idą pełną parą. W tym roku po raz pierwszy wigilia odbędzie się u mnie w domu. A jak u Was? Gdzie spędzacie święta? Mam nadzieję, że jesteście zdrowi i szczęśliwi. Przesyłamy Wam z Merlinką dużo miłości i uśmiechu. Wesołych Świąt kochani - czytamy we wpisie.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: WideoPortal/x-news

Pozostałe wiadomości