Gwiazdy

Joanna Opozda dopiero, gdy została mamą, zrozumiała pewną rzecz. "Coś niesamowitego"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Źródło:
Jastrząb Post
Joanna Opozda

Joanna Opozda po raz pierwszy została mamą w lutym tego roku. To właśnie wtedy na świat przyszedł jej syn Vincent. Aktorka w wywiadzie zdradziła, jak zmieniło ją macierzyństwo. Opowiedziała też, która z jej znanych przyjaciółek jest świetną ciocią dla chłopca.

Joanna Opozda - macierzyństwo

W życiu Joanny Opozdy nastąpiło wiele przełomowych wydarzeń. W sierpniu ubiegłego roku wzięła ślub ze znanym aktorem Antonim Królikowskim. Niedługo później para ogłosiła w mediach, że spodziewa się dziecka. W lutym 2022 roku przyszedł na świat ich syn Vincent.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Niestety, ostatnie tygodnie przed porodem nie były dla Asi łatwe, ponieważ rozstała się z mężem. W obliczu tej sytuacji postanowiła samodzielnie zająć się opieką nad dzieckiem. Po kilku tygodniach od narodzin Vincenta, wróciła do zawodowych obowiązków.

- Bardzo bym chciała spędzać z synkiem cały swój czas. Niestety, jest to niemożliwe. Sytuacja życiowa zmusiła mnie do szybkiego powrotu do formy i pracy. Muszę zarabiać, żeby utrzymać rodzinę - mówiła niedawno Opozda w rozmowie z "Party".

Joanna Opozda o swoim synu

Joanna coraz chętniej bierze udział w show-biznesowych imprezach, a w wywiadach uchyla rąbka tajemnicy na temat życia prywatnego i macierzyństwa. Bycie mamą, to bez wątpienia dla niej najważniejsza rola. - To przewartościowuje całe życie. Ta miłość do dziecka jest czymś niesamowitym, nie wiedziałam, że można tak kochać drugiego człowieka, dopóki nie urodziłam synka. Naprawdę jest to coś niesamowitego - wyznała Opozda w wywiadzie dla Jastrząb Post.

Asia zdradziła też, jak jej przyjaciółka Marina Łuczenko-Szczęsna zareagowała, gdy spotkała małego Vincenta. - Marina już zdążyła poznać mojego synka. Już go nosiła, niańczyła. Jest superciocią - dodała aktorka.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło: Jastrząb Post

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości