Gwiazdy

Zakochana Joanna Opozda z nadzieją patrzy w przyszłość. "Wierzę, że Antek jest tym właściwym facetem"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Olszanka/East News

Joanna Opozda od niedawna związana jest z Antkiem Królikowskim. W jednym z ostatnich wywiadów dla magazynu "Party" z optymizmem opowiadała o swojej relacji. Nie ukrywała jednak, że zakochani zmagają się z hejtem.

Joanna Opozda i Antek Królikowski razem

Joanna Opozda i Antek Królikowski to obecnie jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Oficjalna informacja o ich związku pojawiła się w mediach w lipcu tego roku. Aktor w rozmowie z Pudelkiem zdecydował się na komentarz w sprawie sprzeczki, do jakiej doszło w jednej z warszawskich restauracji między obojgiem zakochanych a kelnerką. W wywiadzie Joannę nazwał swoją dziewczyną. Również na jego profilu społecznościowym pojawiło się zdjęcie dwóch psów - jeden należy do Antka, a drugi do Joanny.

Joanna Opozda o hejcie

Życie na świeczniku nie jest łatwe dla Joanny i Antka. Aktorka nie ukrywa, że oboje muszą zmagać się z atakami hejterów, którym trudno jest uwierzyć, że ich miłość jest prawdziwa.

Fala hejtu, jaka się na mnie wylała, jest przerażająca. To, jak przedstawia się mnie i Antka, jest bardzo niesprawiedliwe, bo jesteśmy zupełnie innymi osobami, niż o nas piszą

- przyznała w rozmowy z "Party".

Również sama Joanna często spotyka się z nienawistnymi komentarzami dotyczącymi wyglądu. Niektóre osoby zarzucają jej ewentualne poprawki urody u chirurga plastycznego.

Nie muszę się wszystkim podobać. Często słyszę, że jestem zoperowana, że plastik. Nigdy nie poprawiałam swojej urody, chociaż nie widzę nic złego w operacjach czy korzystaniu z usług klinik medycyny estetycznej. Jeśli ktoć ma się z tym poczuć lepiej, proszę bardzo, ale zarzucanie mi jakiś zabiegów jest absurdalne

- stwierdziła.

Joanna Opozda i Antek Królikowski

W tym samym wywiadzie aktorka nie kryła się również z uczuciami do swojego partnera. Mimo komentarzy osób nieprzychylnych im obojgu stara się optymistycznie patrzeć w przyszłość tego. Cieszy się, że jest z Antkiem, a przy tym ma świadomość, że oboje będą musieli przez cały czas pracować nad swoją relacją.

Wierzę, że Antek jest tym właściwym facetem. Jesteśmy na pięknym, początkowym etapie zakochania. I choć wielu ludzi źle nam życzy, staram się od tego odciąć i myśleć pozytywnie. (…) Miłość między dwojgiem ludzi to piękna rzecz i wiem, że trzeba to uczucie pielęgnować. Czas pokaże, co będzie, bo każda relacja to sztuka kompromisu. Ale jestem dobrej myśli, bo tak szczęśliwa jak z Antkiem nie byłam już dawno

- powiedziała.

Antek Królikowski aktualnie pojawia się w filmie "Pętla". Co aktor mówił o pracy nad produkcją?

Zobacz także:

Roksana Gac - co słychać u zwyciężczyni 2. edycji "Projektu Lady"? "Pozmieniały się moje priorytety"

Jerzy Stuhr o udarze: "Przykry był pierwszy dzień, gdy nie mogłem sklecić zdania"

Sanah nie zwalnia tempa i zapowiada nową płytę: "Wszystko jest piękne i trochę się boję, że coś nagle popsuję"

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości