Gwiazdy

Joanna Opozda i Antoni Królikowski na bajecznych wakacjach. Aktorka pokazała się bez makijażu

Gwiazdy

Antek Królikowski

Antek Królikowski i Joanna Opozda wyjechali na pierwsze wspólne wakacje. Aktorka umieściła na Instastories obszerną relację z urlopu. Na zdjęciach widać, że para doskonale się bawi.

Antek Królikowski i Joanna Opozda to nowa gorąca para polskiego show-biznesu. Na początku aktorzy starali się utrzymywać związek w tajemnicy, ale od jakieś czasu nie kryją się już z uczuciem. Regularnie pojawiają się razem na imprezach, m.in. ostatnio byli na Festiwalu Piosenki Polskiej i Czeskiej.

Antek Królikowski i Joanna Opozda na wakacjach

Niedawno para wyjechała na pierwszy wspólny urlop. Aktorzy odpoczywają w jednym z ciepłych krajów. Joanna Opozda umieściła na Instastories obszerną relację z tego wyjazdu. Wynikało z niej, że razem zwiedzają okolicę, opalają się, próbują potraw z lokalnej kuchni i piją kolorowe drinki.

Joanna Opozda bez makijażu

W relacji na Instastory Asia zdecydowała się także pokazać zdjęcia, na których widać ją bez make-upu. Trzeba przyznać, że w naturalnym wydaniu aktorka wygląda bardzo ładnie.

Antek Królikowski i jego ostatnie partnerki

Aktor znany jest nie tylko z ról filmowych i telewizyjnych, ale także ze względu na swoje życie towarzyskie, które bardzo interesuje fanów. Największą sensację wzbudzał jego związek z Julią Wieniawą, który jednak rozpadł się po dwóch latach. Wtedy aktor związał się z niezwiązaną z show-biznesem i stroniącą od mediów Kasią Dąbrowską. Niestety i ta relacja nie przetrwała.

Dziękuję za 1,5 roku. Nie jesteśmy już z Antkiem Królikowskim razem

- napisała Kasia na Instagramie, informując o zakończeniu związku.

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

>>> Zobacz także:

Jerzy Stuhr wyszedł ze szpitala: "Komisarz Ryba wraca do akcji!"

Joanna Krupa opublikowała nagie zdjęcie. Odważna fotografia modelki podzieliła fanów

Cezary Pazura pokazał gotującą w skąpym stroju żonę. "Oprócz wyżerki na talerzu jeszcze uczta dla oka

Autor: Iza Dorf

Pozostałe wiadomości