Gwiazdy

Joanna Opozda i Antek Królikowski zdradzili imię dziecka. "2022 będzie rokiem mojego synka"

Gwiazdy

Autor:
Michalina
Kobla
Joanna Opozda, Antoni Królikowski

Joanna Opozda i Antoni Królikowski spodziewają się dziecka, a wraz z nimi - zapatrzeni w parę fani. Nie dziwi więc, że najnowszy post aktorki, dotyczący imienia pociechy, wzbudził ogromne emocje wśród jej obserwujących.

Joanna Opozda w 2021 roku

Ten rok nie był dla aktorki najłatwiejszy. Jakiś czas temu media żyły sprawą jej batalii z hejterką. Opozda namierzyła kobietę, która życzyła śmierci jej nienarodzonemu dziecku. Sprawą zajmą się służby.

Po podjęciu decyzji o zgłoszeniu sprawy, gwiazda otrzymała wiele wsparcia ze innych znanych osób i obserwujących. Teraz ponownie wysyłają jej gratulacje, ale ze znacznie przyjemniejszego powodu.

Nie będę ukrywać, że 2021 dał mi mocno popalić… Dlatego z niecierpilowością czekam na 2022 który dla mnie, będzie rokiem mojego kochanego synka Vincenta

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Vincent Królikowski

Tym samym Opozda ujawniła jak zamierza nazwać swojego synka. Złożyła też wszystkim fanom serdeczne życzenia.

-  Życzę Wam cudownego Sylwestra!!! Bawcie się najlepiej jak potraficie i napijcie się za nasze zdrowie. Do siego roku mordeczki - czytamy w poście, do którego gwiazda dołączyła swoje ciążowe zdjęcie.

Pod wpisem aktorki pojawiły się dziesiątki komentarzy. Jeden z nich zostawił dumny przyszły ojciec.

- VINCENT KRÓLIKOWSKI Dziękuje Ci za ten rok najdroższa jesteś najdzielniejsza na świecie, kocham Was - napisał Antek Królikowski.

Zobacz także:

Autor:Michalina Kobla

Pozostałe wiadomości