Gwiazdy

Joanna Opozda o kulisach rozstania z Antkiem Królikowskim. "Skąd ta pewność, że zostałam zdradzona?"

Gwiazdy

x-news

Joanna Opozda i Antoni Królikowski mają za sobą burzliwą historię związku. Przez długi czas uchodzili za jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Niestety, po jakimś czasie w ich życiu uczuciowym nastąpił kryzys, wskutek którego się rozstali. Dziś znowu cieszą się miłością i swoim towarzystwem. Jedna z fanek zasugerowała w sieci, że powodem rozpadu ich relacji była zdrada. Joanna Opozda dosadnie odpisała na ten komentarz.

Joanna Opozda i Antek Królikowski - związek

Gwiazdorska para w minionym roku relacjonowała w sieci swój związek. Choć spotykali się stosunkowo krótko, w tamtym okresie już plotkowano o ich zaręczynach. Wszystko po tym, kiedy mama aktora wrzuciła do sieci zdjęcie bukietu kwiatów opatrzone emotikonką pierścionka zaręczynowego. Wpis szybko zwrócił uwagę portali plotkarskich, jednak zniknął z sieci.

Wkrótce wszystko się wyjaśniło. Media obiegła wówczas informacja o rozstaniu Joanny i Antka.

Joanna Opozda i Antek Królikowski - powód rozstania

Aktorska para zakończyła swój związek oficjalnymi oświadczeniami, które zamieścili w swoich mediach społecznościowych.

W odpowiedzi na liczne pytania od dziennikarzy i mediów chciałabym potwierdzić, że rozstaliśmy się z Antkiem. Antkowi szczerze życzę wszystkiego co najlepsze. Mam nadzieje, że w nadchodzącym roku poukłada swoje sprawy. Ja też planuję skupić się na tym co zawsze chciałam robić. Dlatego ograniczam social media

- napisała wtedy aktorka.

Rozstanie z Asią to nasza prywatna sprawa i nie chcę komentować tego w żaden sposób poza tym, że jestem wdzięczny Asi za te miesiące i dziękuje za wszystko. Proszę o uszanowanie naszej decyzji i nie wciąganie w to osób trzecich w tym i tak trudnym dla nas momencie... Niech ten nadchodzący rok 2021 pozytywnie nas wszystkich zaskoczy, czego sobie i Wam z całego serca życzę!

- dodał Antek.

Joanna Opozda dementuje plotki o zdradzie

Niedawno para aktorów potwierdziła, że ponownie są razem. Dodatkowo media obiegła nowa, elektryzująca informacja. Antoni i Joanna planują ślub. Ciągle nie cichną jednak echa ich rozstania. Aktorka postanowiła odnieść się do sprawy.

Pod jednym z jej zdjęć pojawił się komentarz sugerujący, że została zdradzona przez Antka i to było powodem ich rozstania.

- Ja się trochę boję o panią Joannę. Jest za dobra i za ładna. Nie wiadomo, czy potrafi się zmienić i zostać wiernym i dobrym mężem. Tworzą ładną parę. Ale kto raz zdradzi... to nie można mu już zaufać. Pani Joanno, proszę się zastanowić i to bardzo dobrze. Obym się myliła. Życzę państwu szczęścia, rozwagi i wieloletniej miłości - czytamy.

Na odpowiedź Opozdy nie trzeba było długo czekać.

- Dziękuję za troskę. Nie rozumiem jednak, skąd ta pewność, że zostałam przez Antka zdradzona? Czy taka informacja wynikała z mojego postu informującego o rozstaniu? Czy rozstaliśmy się, obrzucając oskarżeniami? - napisała gwiazda.

- Ostatecznie plotki to nie fakty, tylko czyjeś donosy i zgadywanki. Tylko my wiemy, dlaczego się rozstaliśmy. Powody oczywiście były, ale nie chcemy już do tego wracać. Nie ukrywam, że był to dla nas bardzo trudny czas, pełen stresu, łez i cierpienia. Wierzę jednak, że w życiu wszystko dzieje się po coś. Ostatecznie pokonaliśmy kryzys. Kosztowało to wiele pracy zarówno mnie, jak i Antka. Dziś jesteśmy szczęśliwi i to jest najważniejsze - dodała.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Joanna Opozda zagrała Brigitte Bardot. "Oglądała mój casting i zaakceptowała mnie do tej roli"

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości