Gwiazdy

Joanna Moro zachwyca figurą po trzeciej ciąży. „Powoli we własnym tempie ciało wraca do formy”

Gwiazdy

Na początku roku Joanna Moro po raz trzeci została mamą. Niespełna pół roku po porodzie aktorka pochwaliła się swoją pociążową figurą. Fani gwiazdy nie kryją zachwytu.

Potrójne szczęście

W styczniu Joanny Moro urodziła trzecie dziecko. Aktorka powitała na świecie córeczkę, Ewę. Gwiazda zawsze chętnie wypowiadała się na temat macierzyństwa i dzieliła swoimi doświadczeniami. Także tym razem nie kryje swojego szczęścia i regularnie publikuje zdjęcia ze swoimi pociechami.

Mimo że od porodu minęło blisko 6 miesięcy, gwiazda może się już pochwalić olśniewającą figurą. Niedawno aktorka wstawiła zdjęcie w bikini, pod którym natychmiast posypała się lawina pozytywnych komentarzy.

Joanna Moro wraca do formy

Joanna stawia swoją rodzinę na pierwszym miejscu i zadeklarowała, że nie zamierza przyłączać się do wyścigu w najszybciej zgubionych kilogramach po ciąży. W swoim szczerym poście wyznała, że nie stosuje żadnych diet i treningów. Zamiast tego stara się wsłuchiwać w potrzeby swojego organizmu i otacza się bliskimi sobie ludźmi.

Powoli we własnym tempie ciało wraca do formy . ?Staram się na co dzień rozsądnie odżywiać , ale nie stosuje żadnej diety. Wiem, ze zawsze muszę dostarczać organizmowi jak najwartościowszego paliwa, a teraz kiedy karmie tym bardziej. ?Wiem, ze po to żeby dobrze się czuć ze sobą potrzebny jest ruch, wiec cały czas staram się aktywnie żyć i to mi daje ogromna radość i energię. Nie wykonuje katorżniczych treningów ani nie ustawiam sobie dziennej normy . Słucham siebie . ?No i trzecia i najważniejsza zasada zdrowego długiego szczęśliwego życia to relacje z ludźmi , społeczność. Nigdy nie zamykałam się z dziećmi na ludzi wręcz przeciwnie często lekcje nieodrobione , czy jutro rano trzeba wstać , a my cały czas gdzieś z kimś u kogoś ... zasypianie bez umycia zębów, och często ... ale za to tworzymy super więzi przyjacielskie ;))) i tego nam nikt nigdy nie zabierze ?????????????????????❤️???????????❤️??❤️? #powrotdoformypociazy #nofilter #trzymamformę #matkatrojki #trzeciporód #kostiumkąpielowy #figurapociazy #jezioro #mazury

- czytamy w poście gwiazdy.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Serial "Anna German" wraca na antenę. Joanna Moro: "Cały czas jestem zaskoczona tym sukcesem"

Joanna Moro hejtowana za morsowanie w ciąży. Odpowiada: "Wody płodowe chronią dziecko"

Joanna Moro pozuje topless w zaawansowanej ciąży

Autor: Agata Polak

Pozostałe wiadomości