Gwiazdy

Joanna Liszowska świętuje swoje urodziny. "Ło matko! 42 skończone!"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Bartosz Krupa/East News

Joanna Liszowska z okazji swoich 42. urodzin opublikowała w sieci post, w którym podzieliła się swoimi przemyśleniami dotyczącymi wieku i spełniania marzeń. Dodała również zdjęcie, na którym prezentuje się naprawdę rewelacyjnie.

Joanna Liszowska świętuje 42. urodziny

Są kobiety, które niechętnie przyznają się do swojego wieku. Nie należy do nich Joanna Liszowska, która publikując post z okazji swoich 42. urodzin, pokazała, że zupełnie nie ma z tym problemu.

- Ło matko! 42 skończone! So what? Coś w tym jest, że życie zaczyna się po czterdziestce, ale wiecie co? Po 42 dopiero się rozkręca! W głowie pełno marzeń, w duszy ok. 30 lat, w papierach od dziś 42. Cyfry, liczby, kto by o was myślał! Zdrowia, apetytu na życie, uśmiechu w sercu i wokół. I nigdy nie pozwólcie nikomu zwątpić w swoje marzenia!! Tego Wam i sobie w swoje urodziny - napisała aktorka na Instagramie.

Joanna Liszowska umieściła również zdjęcie, na którym prezentuje się bez makijażu i trzeba przyznać, że wygląda na nim pięknie.

Fani Joanny Liszowskiej komentują urodziny aktorki

Pod zdjęciem Joanny pojawiło się wiele życzeń urodzinowych od osób obserwujących jej konto, w tym od znanych znajomych i przyjaciół.

- Joasia! Jaka Ty młodziutka jesteś! I w duszy i w ciele! Z jednym nie masz racji... wszystko zaczyna się po... pięćdziesiątce, bo jakbym powiedział, że po setce, to już by to co innego znaczyło. Niech Ci dobrzy ludzie sprzyjają, a niedobrzy niech od Ciebie wy......lają! 120 Lat! Love! - napisał aktor, Piotr Gąsowski, a Anita Sokołowska dodała:

- Lisza, Miłości, Spełnienia, Pięknych zawodowych wyzwań.

Nie zabrakło też miłych słów od Magdy Stużyńskiej:

- Asiuniu, niech spełniają Ci się marzenia.

Redakcja Dzień Dobry TVN także przyłącza się do życzeń.

Zobaczcie dzień z życia Joanna Liszowskiej:

>>> Zobacz także:

Joanna Przetakiewicz dostała wyjątkowy prezent od męża. Rinke Rooyens zaskoczył ją w dniu urodzin

Dorota Wellman o walce z koronawirusem. "Napisałam testament. Na wszelki wypadek"

Dom Małgorzaty Rozenek gotowy na Boże Narodzenie. "Cieszę się, że pierwsze święta Henia będą takie piękne"

Autor: Iza Dorf

Pozostałe wiadomości