Joanna Liszowska i Ola Serneke rozwodzą się!

Gwiazdy

Aktualizacja:
Fot. East News

Joanna Liszowska i Ola Serneke rozwodzą się! Niewykluczone, że wyrok zapadnie jeszcze w tym roku - poinformował Super Express. Liszowska i Serneke po roku znajomości pobrali się w lipcu 2010 roku, po dziewięciu latach ich małżeństwo dobiega końca...

  • Joanna Liszowska (41 l.) rozwodzi się z Olą Serneke (48 l.).
  • Para pobrała się w 2010 roku.
  • Liszowska i Serneke mają dwie córki: Emmę (8 l.) i Stellę (6 l.).

Zobacz też: Joanna Liszowska rozwiodła się z mężem Olem Serneką! "Oto naga prawda: Już rok jesteśmy po rozwodzie" >>>

Joanna Liszowska (41 l.) rozstała się z Olą Serneke (48 l.). Obecnie w jednym z warszawskich sądów toczy się postępowanie rozwodowe pary - podaje Super Express. Para ma się rozwieść jeszcze w tym roku. 

Oficjalnym powodem rozstania, a tym samym rozwodu, są różne wizje dotyczące wspólnej przyszłości. Według doniesień tabloidu, Liszowska chciała zostać w Polsce i właśnie tutaj rozwijać swoją karierę, a Serneke ma duże plany biznesowe w Szwecji i to tam widzi swoją przyszłość.

Joanna Liszowska i Ola Serneke pobrali się w 2010 roku w katedrze św. Marcina i Mikołaja w Bydgoszczy po roku znajomości. Liszowska i Serneke mają dwie córki: Emmę (8 l.) i Stellę (6 l.).

Kim jest mąż Joanny Liszowskiej!

Ola Serneke, mąż Joanny jest szwedzkim biznesmenem. Prowadzi firmę z branży budowlanej Sefa Bygg & Konsult AB. Posiada również udziały w ponad 20 spółkach, inwestuje w nieruchomości, jest sponsorem drużyny sportowej. 

Jeszcze kilka lat temu jego majątek był szacowany na 20 milionów euro.

Więcej: 

Najdroższy rozwód świata! Żona założyciela Amazona dostała... 35 miliardów dolarów!

Zobacz też:

Joanna Liszowska to mistrzyni w filmie "Całe szczęście"! Co mówi o swojej roli? >>>

Autor: Anna Kobyłka