Gwiazdy

Joanna Liszowska rozwiodła się z mężem Olem Serneką! "Oto naga prawda: Już rok jesteśmy po rozwodzie"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Fot. Instagram Joanna Liszowska

Joanna Liszowska jest już po rozwodzie. Gwiazda rozwiodła się z Olem Serneką już rok temu. Liszowska poinformowała o tym na Instagramie - tydzień po tym jak media obiegła informacja o kłopotach w jej małżeństwie.

  • Joanna Liszowska rozwiodła się z mężem Olem Serneką już rok temu.
  • Liszowska poinformowała o rozwodzie z Serneką na Instagramie.
  • Liszowska i Serneke mają dwie córki: Emmę (8 l.) i Stellę (6 l.).

Więcej: Joanna Krupa w ciąży! Zna płeć dziecka? Czy widać już brzuszek? [GALERIA]

Joanna Liszowska rozwiodła się z mężem Olem Serneką już rok temu. W poprzednim tygodniu media obiegła wiadomość, że Liszowska rozwiedzie się z Olem w tym roku. Gwiazda postanowiła sprostować te plotki i za pomocą Instagrama poinformowała, że rozstała się z mężem już dawno, a rozwód odbył się rok temu:

Oto naga PRAWDA: Już blisko ROK jestem PO ROZWODZIE (w Szwecji) z daleka od wścibskich oczu i uszu. Z byłym mężem pozostajemy w bardzo przyjacielskiej, życzliwej relacji pełnej szacunku i troski o nasze córeczki.Życie dawno potoczyło się dalej. No scandal, No fight, No comments. Prosimy o uszanowanie naszej prywatności. Dziękujemy.

Zobacz też: Jak nie dopuścić do rozwodu?

Historia miłości Liszowskiej i Serneke

Joanna Liszowska i Ola Serneke pobrali się w 2010 roku w katedrze św. Marcina i Mikołaja w Bydgoszczy po roku znajomości. Liszowska i Serneke mają dwie córki: Emmę (8 l.) i Stellę (6 l.).

Więcej: Najdroższy rozwód świata! Żona założyciela Amazona dostała... 35 miliardów dolarów!

Pozostałe wiadomości