Gwiazdy

Joanna Lazar ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała córeczkę. "Ja ciągle słyszę w głowie pierwsze jej bicie serca"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Joanna Lazar

Joanna Lazar miesiąc temu powitała na świecie córeczkę. Uczestniczka programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" w mediach społecznościowych pochwaliła się kolejnym zdjęciem malucha. Jak radzi sobie w nowej roli?

Joanna Lazar pokazała zdjęcie córki

Joanna Lazar dała się poznać za sprawą programu "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Uczestniczka 4. edycji nie odnalazła miłości podczas eksperymentu. Uczucie nadeszło nieoczekiwanie, poza kamerami. Szczęśliwcem, w którym zakochała się Joanna, okazał się Mateusz. Para od początku marzyła o założeniu rodziny. Miesiąc temu na świecie powitali pierwsze dziecko. Szczęśliwa mama na Instagramie chwali się zdjęciami malucha. Trzeba przyznać, że córeczka rośnie jak na drożdżach.

"Ślub od pierwszego wejrzenia"

Ach, co to był za ślub
Ach, co to był za ślub Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Niedawno Asia opublikowała kolejną fotografię. Miała ku temu ważny powód, bowiem dziewczynka właśnie skończyła miesiąc. Pod zdjęciem Joanna zamieściła wzruszający opis.

Nasza miłość, szczęście, spełnienie, radość. Dzisiaj kończy miesiąc, czas tak szybko płynie, a ja ciągle słyszę w głowie pierwsze jej bicie serca 

Joanna Lazar chwali się córeczką

Pod zdjęciem Joanny pojawiło się wiele komentarzy. Fani nie mogli napatrzeć się na maleńką córeczkę pary. Świeżo upieczonym rodzicom życzyli dużo zdrowia i spokoju.

- "Dużo zdrówka dla Was",  "Przecudnie, pielęgnujcie każdą chwilę i cieszcie się tym jaka jest maleńka. Ja dopiero co urodziłam, a moja Kornelka ma już za chwilkę 11 miesięcy", "Śliczna" - pisali fani.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości