Gwiazdy

Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zakochana. Nam zdradziła, dlaczego ukrywa swojego partnera

Gwiazdy

Projekt bez tytułu - 2021-07-09T152240.259.png

Związek Joanny Lazar i Adama Miciaka w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" był wyjątkowo skomplikowany od samego początku. Zbyt wiele niedopowiedzeń i mało otwartości na siebie, blokowało małżeństwo przed bliższym poznaniem się. Adam jest obecnie w innej relacji i ma dziecko. A co słychać u Asi? Okazuje się, że jest szczęśliwie zakochana i w najbliższym czasie czeka ją prawdziwa rewolucja.

Asia Lazar i Adam Miciak ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Małżeństwo Asi i Adama, w ciepło przyjętym przez widzów formacie TVN7 "Ślub od pierwszego wejrzenia", wywołało skrajne emocje. Wiele osób początkowo im kibicowało, ale oboje małżonkowie byli po wielu przejściach i, jak deklarowali, mieli problem, by się przed sobą otworzyć, zaufać sobie i sprawdzić, czy są sobie pisani. Czuć było między nimi duży dystans i chłód. Asia Lazar bardzo starała się poznać swojego męża i długo walczyła o to, by pojawiła się szansa na przyjaźń i miłość. Niestety, nie udało się. Rozstali się, nie do końca w dobrych relacjach. Wyszło bowiem na jaw, że Adam związał się z inną kobietą, a w niedługim czasie został także ojcem.

To właśnie wywołało lawinę negatywnych komentarzy wobec mężczyzny. Adam początkowo nie chciał się tłumaczyć, uznając, że po programie ma prawo do prywatności, jednak z czasem pokazał w mediach społecznościowych zarówno swoją partnerkę, jak i dziecko. Obecnie oczekuje na kolejnego potomka i widać, że jest bardzo szczęśliwy.

Asia Lazar - szczęśliwa i zakochana

Równie szczęśliwa jest Asia Lazar. Ona, jak się okazuje, także nie spędza wieczorów samotnie. Ostatnio na jej profilu w mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie z innymi uczestnikami "Ślubu od pierwszego wejrzenia", Izą i Kamilem. Był z nimi także tajemniczy mężczyzna. Asia szybko ukróciła spekulacje, informując, że jest to jej przyjaciel. Ukochanego trzyma dość daleko od zawirowań związanych z jej rozpoznawalnością. Postanowiliśmy sprawdzić, kim jest wybranek Asi i jakie mają plany na życie.

- Mojego partnera nie pokazuję z prostego powodu, Mateusz sobie tego nie życzy, a ja nie czuję takiej potrzeby, aby pokazywać jego twarz. Szanuję jego zdanie i nie jest to wykładnią naszego szczęścia – powiedziała Asia w rozmowie z dziendobry.tvn.pl.

Na profilu Asi Lazar są zaledwie dwa zdjęcia z Mateuszem, ale rzeczywiście zawsze fotografia wykonana jest tyłem.

Joanna Lazar w rozmowie z dziendobry.tvn.pl podzieliła się też informacją, gdzie i kiedy poznała ukochanego.

- Mateusza poznałam na zabawie zorganizowanej przez moją kuzynkę. Była to początkowo czysto koleżanka relacja, nic od siebie nie wymagaliśmy. Nasza znajomość przerodziła się w prawdziwe uczucie po pewnym czasie. Sprzyjał temu ogłoszony w tamtym czasie lockdown, gdzie mieliśmy bardzo dużo czasu dla siebie. Mogę powiedzieć - niezliczone godziny rozmów - wyjawiła.

Para, jak widać na zdjęciach, spędziła razem sylwestra i wybrała się w podróż nad morze w majowy weekend. Jakie mają plany na wakacje i czy planują wspólne życie? Okazuje się, że właśnie zapadła decyzja o tym, że zakochani zamieszkają razem. Przed nimi jednak trudne wyzwanie – remont, który dla wielu zakochanych jest sprawdzianem miłości i cierpliwości.

- Nasze plany na wakacje? Czekają nas liczne zmiany, a w szczególności wspólne zamieszkanie w domu, także każdy wolny czas poświęcamy na wykończenie domu. W najbliższym czasie wybieramy się na kilka dni na Mazury, a później pełną parą przeprowadzka - zdradziła.

Joanna Lazar - czy utrzymuje kontakt z Adamem?

Asia Lazar przyznaje w rozmowie z dziendobry.tvn.pl, że utrzymuje kontakt z innymi uczestnikami programu po jego zakończeniu. Najbliżsi są jej Agnieszka i Wojtek, których pozytywna energia jest doceniania nie tylko przez uczestników ich edycji, ale i osoby, które wystąpiły w kolejnej.

Joanna nie utrzymuje żadnych kontaktów z Adamem, byłym mężem. Nie chce się też na ten temat wypowiadać. Gdy jakiś czas temu zabrała głos na temat hejtu, którego doświadczył po programie, dość szybko zostało to wykorzystane przeciwko niej. Adam napisał w mediach społecznościowych, że nie zgadza się na to, by Asia wypowiadała się na jego temat i chciałby już zakończyć przygodę z programem na zawsze.

Najważniejsze jest to, że zarówno Asia, jak i Adam odnaleźli szczęście i mają u swego boku ukochane osoby. Życzymy im wszystkiego dobrego!

Zobacz także:

Związki ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Łukasz zdradza, co łączy go z Oliwią

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zmieniła nazwisko. Zdradziła też odważne plany na przyszłość

Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opowiedział o związku z Laurą: "Jesteśmy na etapie planowania przyszłości razem"

Obejrzyj również: Iza i Kamil z programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” o tym, jak budują swoją przyszłość

Autor: Ewa Podleśna-Ślusarczyk

Pozostałe wiadomości